شروع راه اندازی کسب و کار می‌تواند یک کار پیچیده باشد، عوامل ناشناخته زیادی را باید به عنوان یک کارآفرین در نظر بگیرید. داشتن مشاوره تخصصی در دسترس می‌تواند به طور قابل توجهی شانس موفقیت شما را افزایش دهد. این می تواند منجر به صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها فقط با اجتناب از اشتباهات پرهزینه شود. در وبسایت استارتاپ ها مشاوره با مزایای بسیار ارزشمندی همراه است. هنگام شروع یک کسب و کار جدید، اکثر کارآفرینان در تمام زمینه های کسب و کار تخصص ندارند. فرآیند های لازم برای راه اندازی کسب و کار را می‌توان با موفقیت و کارآمدتر با کمک مشاور متخصص انجام داد.

موسسان استارتاپ ها کار پیچیده ای در پیش دارند. پس از ایجاد ساختار قانونی کسب و کار، صاحبان کسب و کار باید طیف وسیعی از حوزه ها را برای موفقیت مدیریت کنند. مشاورین متخصص اغلب حمایت های مورد نیاز را برای کارآفرینان، شرکت های نوپا و شرکای آنها ارائه می‌کنند.

 مشاوره استارتاپ ما حجم وسیعی از خدمات پشتیبانی را برای راه اندازی کسب و کار مدیریت می‌کند. از خدمات مشاوره ایده پردازی گرفته تا تحقیق و توسعه، و همچنین کمپین های بازاریابی و استراتژی های فروش. ما به کارآفرینان و سرمایه گذاران با خدماتی برای شروع، تعالی و رشد کمک می‌کنیم. به عنوان یک مشاور استارتاپ، مجموعه ای جامع از خدمات را برای شرکت های نوپا ارائه می‌دهیم.

مزایای خدمات مشاوره استارتاپ

خدمات مشاوره استارتاپ به شدت حاشیه خطاها را کاهش می‌دهد. وب سایت استارتاپ ها خدماتی مانند طراحی لوگو، طراحی وب سایت، تجارت الکترونیک، خدمات مشاوره تخصصی و بسیاری موارد دیگر پشتیبانی می‌کنند. خدمات مشاوره کارآفرینی که در مواقعی به آنها ارجاع داده می‌شود فقط مشاوره نیست. اجرای وظایف کلیدی، مدیریت فرآیندها و پروژه های کاری خاص،  بررسی روابط فروشنده، تضمین کیفیت و … است.

 

 • دسترسی به دانش

  به عنوان یک کارآفرین بلافاصله به تخصص و دانش دسترسی پیدا می‌کنید. کار با کارشناسان منبعی فوری از دانش ارزشمند را به شما ارائه می‌دهد. همچنین در مورد بررسی مراحل حیاتی راه اندازی کسب و کار به سرعت اطمینان حاصل می‌شود.

 • روابط انعطاف پذیر

   فقط در صورت نیاز، با مشاوران کار کنید. بدون قراردادهای بلندمدت و قراردادهای پیش پرداخت، مشتریان دارای حداقل ریسک هستند. از زمان پیش پرداخت طبق نیاز مشتریان مشاوره انجام می‌شود.

 • پشتیبانی

  برای انجام وظایف تجاری کمک دریافت کنید. خدمات مشاوره کسب و کار برای ارائه کمک و پشتیبانی حیاتی به استارتاپ ها و سرمایه گذاران انجام می‌شود.

 • کاهش ریسک

   با استفاده از تجربه مشاور فرآیند اجرا را سریع تر و با اطمینان بیشتر آغاز کنید. از طریق خدمات مشاوره، یک کارآفرین یا مدیر از همان ابتدا ریسک را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

 • تصمیمات تجاری بهتر

  از اشتباهات و دام های پرهزینه خودداری کنید. از همان ابتدا با کمک متخصص، تصمیمات تجاری بهتری بگیرید. حرفه ای ها با مشتریان کار می‌کنند تا به نتایج بهتری برسند. تصمیمات بهتر با دانش ارائه شده گرفته می‌شود.

 • کسب تجربه تجاری

  خدمات مشاوره به سرعت از همان ابتدا از طریق تجربه تجاری به مشتریان اضافه می‌کند.

 • دسترسی به مهارت های حرفه ای

  به مهارت های حرفه ای برای کارهای خاص، سریع و قابل اعتماد دسترسی داشته باشید. حرفه ای ها از مراحل اولیه حیاتی و اهداف تجاری پشتیبانی می‌کنند و در صورت نیاز مستقیماً با مشتریان کار می‌کنند.

مشاوره