۹۵ کسب و کار خانگی و آنلاین که می‌توانید از امروز شروع کنید

کسب و کار خانگی

اینترنت شروع یک کسب و کار را آسان می‌کند اما با چه ایده ای باید شروع کرد؟ با خواندن این مقاله بهترین ایده های کسب و کار خانگی و کسب و کار آنلاین را برای شروع کار خود کشف می‌کنید.

در جامعه تکنولوژی محور امروزی، دلیلی وجود ندارد که نتوانید یک کسب و کار سودآور را به راحتی از اتاق نشیمن خود راه اندازی کنید. هیچ کمبودی در زمینه کار از راه دور وجود ندارد: والدین تمام وقت می‌توانند ساعات کاری انعطاف پذیر را برای خود انتخاب کنند. مسافران مشتاق می‌توانند کار خود را در حال حرکت انجام دهند. راه اندازی یک کسب و کار آنلاین به فعالیت های دشوار برای راه اندازی نیاز دارد، اما پس از راه اندازی، آزادی عمل کافی را برای شما فراهم می‌کند.

انتخاب یک ایده کسب و کار دیجیتال مزایای متعددی دارد. راه‌اندازی یک کسب و کار از خانه شما هزینه‌های هنگفت مرتبط با سرمایه‌گذاری در دفتر کار و لوازم فیزیکی را حذف می‌کند. سرمایه‌گذاری حداقلی به معنای ریسک کمتر است و به شما این امکان را می‌دهد که پول بیشتری را صرف تبلیغات کنید تا پایگاه مشتریان خود را افزایش دهید. فعالیت آنلاین همچنین کسب و کار شما را به روی مشتریان از تمام نقاط جهان باز می‌کند و زمینه رشد قابل توجهی را به شما می‌دهد.

تنها مانع برای راه اندازی یک پولساز آنلاین ، یافتن ایده مناسب است. ما فهرستی از بیش از ۱۰۰ ایده کسب‌وکار خانگی و آنلاین را گردآوری کرده‌ایم که برای انواع مهارت‌هایی مناسب است که می‌توانید فوراً آن‌ها را شروع کنید و اجرا کنید.

۱) یک فروشگاه تجارت الکترونیک راه اندازی کنید

یک فروشگاه تجارت الکترونیک به مصرف کنندگان اجازه می‌دهد تا کالاها و خدمات را به صورت آنلاین از طریق تلفن، تبلت یا رایانه خود از طریق تراکنش های دیجیتال خریداری کنند.

دسترسی به فروشگاه های تجارت الکترونیک به معنای رسیدن به بازار جهانی به سرعت رشد کرده است. جذب ترافیک به وب سایت شما بهترین شانس برای کسب درآمد کلان است: هنگامی که فروشگاه راه اندازی شد، تمرکز شما باید روی تبلیغات و بازاریابی باشد.

یک نکته مهم این است که محصولات کمتری را ارائه دهید اما به دنبال مواردی با نشانه گذاری قابل توجه باشید. موفقیت یک فروشگاه تجارت الکترونیک به شدت به برندسازی متکی است. باید تمرکز خود را بر ایجاد یک نام تجاری قوی با یک بازار هدف خاص بگذارید.

۲) خرید و فروش وب سایت ها

این فعالیت خرید وب سایت های کم ارزش، بهبود جزئی آنها و فروش آنها برای کسب سود است. نه تنها می‌توانید از فروش خود درآمد کسب کنید، بلکه می‌توانید علاوه بر آن، سود ماهانه نیز داشته باشید و در صورت انجام درست، آن را به یکی از سودآورترین گزینه های تجارت آنلاین تبدیل کنید.

شما می‌توانید وب سایت را برای خری  یا به طور مستقیم از خریداران، و یا کارگزاران وب سایت ها و بازار، مانند FEinternational.com ، Wesellyoursite.com ، Flippa.com و WebsiteBroker.com ، پیدا کنید. هنگامی که وب سایت خود را خریدید، می‌توانید برای ایجاد ترافیک و کسب درآمد از خریدهای خود دست به کار شوید تا سود ماهانه آنها را افزایش دهید. هنگامی که ترافیک را به حداکثر رساندید، می‌توانید آن را یا به طور مستقیم یا از طریق یکی از کارگزاران ذکر شده بفروشید.

۳) یک کتاب الکترونیکی بنویسید و منتشر کنید

انتشار کتاب چاپی بسیار دشوار است، و حتی بهترین نویسندگان موانع بی شماری را تجربه کرده اند. اما بازار کتاب دیجیتال تبدیل شدن به یک نویسنده و کسب درآمد از آن را آسان تر کرده است. هر کسی می‌تواند کتاب الکترونیکی خود را منتشر کند و در وب سایت هایی به بزرگی آمازون بفروشد.

مهم ترین سرمایه گذاری برای نوشتن و فروش کتاب الکترونیکی زمانی است که وقت خود را صرف نوشتن آن می‌کنید. با این حال هزینه های راه اندازی ، حداقل است. جایگاه خود را بیابید. هرچه بازار هدف شما کوچکتر باشد، بهتر است رقابت خود را محدود کنید.

بهترین کاری که می‌توانید برای افزایش فروش خود انجام دهید این است که روی حرفه ای کردن کتاب خود تا حد امکان سرمایه گذاری کنید. یک ویراستار حرفه ای برای بررسی کارتان بیابید. یافتن  یک فرد حرفه ای برای ایجاد  جلد خوب و قالب بندی مناسب کتاب شما نیز می‌تواند به افزایش فروش کمک کند.

۴) یک کسب و کار آنلاین SaaS راه اندازی کنید

SaaS مخفف نرم افزار به عنوان یک سرویس است . این یک مدل کسب و کار است که در آن مشتریان راه حل های نرم افزاری را به صورت آنلاین به صورت اشتراک خریداری می‌کنند. این نرم افزار به صورت مرکزی میزبانی می‌شود، به این معنی که همه آن ها در فضای ابری ذخیره شده و قابل دسترسی هستند.

کسب و کار آنلاین SaaS یک گزینه فوق العاده برای کسانی است که دانش برنامه نویسی و ساخت نرم افزار دارند. مانند سایت های عضویت، ایده خوبی است که چیزی را به صورت رایگان ارائه دهید. معمولاً، این یک آزمایش رایگان با تاریخ انقضا، یا یک نسخه محدود از محصول نهایی است و به عنوان نمونه یا تبلیغ برای محصول اصلی  شما عمل می‌کند. برای کسب درآمد از فروش نرم افزار، سرویس شما باید بدون مشکل اجرا شود. در ابتدا، زمان زیادی را به رفع اشکالات و عیب یابی اختصاص خواهید داد. هنگامی که یک محصول کارآمد دریافت کردید، کسب و کار نسبتاً خودکار می‌شود. سیستم به‌طور خودکار به‌روزرسانی‌ها را برای خریداران ارسال می‌کند.

SaaS یک مدل تجاری عالی است زیرا مشتریان معمولاً وفادار هستند. هنگامی که آنها برای اجرای کسب و کار خود به نرم افزار شما تکیه می‌کنند، به آن گره می‌خورند. یکی از ضروریات موفقیت این تجارت، داشتن دانش عمیق واقعی از صنعت است.

۵) کسب درآمد از طریق بازاریابی وابسته

بازاریابان وابسته با برندها همکاری می‌کنند تا فروش خود را افزایش دهند. شما می‌توانید این کار را در خانه با ایجاد ترافیک به وب سایت یک فروشگاه از طریق یک پیوند وابسته انجام دهید. سپس از تمام فروش هایی که از طریق پیوند خود ایجاد می‌شود، کمیسیون دریافت خواهید کرد. کمیسیون معمولا بین ۵ تا ۲۰ درصد است که برای هر مشتری درنظر گرفته می‌شود.

تعداد فروش شما ، میزان کمیسیون شما را مشخص خواهد کرد. اما جنبه مثبت آن این است که می‌توانید با هزینه های راه اندازی پیوند وابسته خود را در هر پلتفرمی برای ایجاد فروش ارسال کنید. اگر بودجه شما اجازه می‌دهد، می‌توانید با استفاده از تبلیغات پولی به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید.

 

۶) ارائه خدمات چاپ سه بعدی

راه اندازی یک کسب و کار با پرینتر سه بعدی نمونه دیگری از یک سرگرمی است که به کار سودآور تبدیل شده است. اگر از قبل صاحب یک چاپگر سه بعدی هستید و به آن تسلط دارید، تبدیل آن به یک کسب و کار سودآور آسان است. مشتریان بالقوه با یک مدل سه بعدی با شما تماس می‌گیرند. شما مدل را چاپ می‌کنید و برای آنها پست می‌کنید و سود متوسطی به دست می‌آورید.

شما باید در بازاریابی مهارت داشته باشید. برای دستیابی به مشتریان به یک کمپین تبلیغاتی خوب نیاز دارید. با این حال، بازاریابی را می‌توان ارزان در اینستاگرام ، وب سایت  و یا  دهان به دهان انجام داد. هدف قرار دادن شرکت های مرتبط با فناوری نیز یک مکان عالی برای شروع است. در مرحله بعد، باید ذخیره محصول و ارسال را در نظر بگیرید.

مطمئن شوید که بیمه دارید. شما مسئول نحوه عملکرد این قطعات هستید و همچنین باید در صورت خرابی ماشین آلات خود را پوشش دهید.

۷) ایجاد و فروش اقلام دست ساز

اگر از افراد خلاق یا هنری هستید، می‌توانید به راحتی از مهارت های خود به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. با سایت هایی مانند Etsy یا Not on the Highstreet ، فروش محصولات دست ساز حتی برای مبتدیان به میزان قابل توجهی در دسترس تر شده است. 

هزینه های راه اندازی بسته به محصولی که می‌سازید متفاوت است. سفارش دادن محصولات شما کندتر است، اما از هدر رفتن محصولات جلوگیری می‌کند و هزینه های اولیه را کاهش می‌دهد.

۸) یک فروشگاه محصولات دیجیتال ایجاد کنید

چه راهی بهتر از راه اندازی یک فروشگاه محصولات دیجیتالی برای سود بردن از جامعه وابسته به فناوری! این کسب و کار کاملاً آنلاین اجرا می‌شود و منابع فیزیکی مورد نیاز تقریباً وجود ندارد. بزرگترین سرمایه گذاری در آغاز زمان شما خواهد بود.

محصولات دیجیتال هر l,vnd هستند که می‌توانید به صورت آنلاین دانلود کنید. عدم حضور فیزیکی به معنای حداقل منابع ، هزینه تولید محدود و بدون هزینه ذخیره سازی است.  مقرون به صرفه ترین محصولاتی که می‌توانید بفروشید فایل های PDF در قالب های مختلف هستند. به عنوان مثال، الگوها امکانات زیادی را ارائه می‌دهند: قالب هایی برای ایمیل ها، رزومه ها، نامه های پوششی، کارت ویزیت، تقویم. تقریباً برای هر چیزی و با اطلاعات بسیار کمی می توانید یک الگو ایجاد کنید. شعله ور شدن خلاقیت در اینجا نیاز است. مردم برای ظاهر حرفه ای پول زیادی می‌پردازند.

مزیت محصولات دیجیتال این است که می‌توان آنها را نسبتا ارزان فروخت و تولید آنها رایگان است. نمونه‌های دیگر عبارتند از کتاب‌های الکترونیکی (دستورالعمل‌ها و کتاب‌های «چگونه می‌توان …» از محبوب‌ترین ها هستند) و همچنین فروش مقالات تحقیقاتی و آنلاین می‌باشد. حتی می‌توانید فایل‌های صوتی، موسیقی و ویدیوها و همچنین فونت‌ها، آرم‌ها، پس‌زمینه‌ها را در فروشگاه خود بفروشید. اگر می‌توان آن را دانلود کرد پس می‌توانید آن را بفروشید!

این مدل کسب و کار یکی از متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای کسب درآمد آنلاین است. در این مدل کسب و کار ، بازاریابی باید هزینه اصلی شما باشد. برای کسب درآمد مشتریان باید شما را جستجو کنند. پس از آن، محصولات شما به فروش خواهند رسید.

۹) یک اپلیکیشن ایجاد کنید

آیا شما یک متخصص فناوری یابرنامه نویسی هستید؟ اگر دانش گسترده ای در زمینه کدنویسی، تجربه در توسعه اپلیکیشن و یک مفهوم خلاقانه دارید، می‌توانید میلیون ها تومان به عنوان یک توسعه دهنده اپلیکیشن کسب کنید.

بزرگ‌ترین چالش یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن، ارائه یک ایده نوآورانه است. بیش از دو میلیون اپلیکیشن در اپ استور اپل موجود است. برای کسب درآمد زیاد در یک برنامه، باید تعداد بالای دانلود را جذب کنید. اپلیکیشن باید مطابق نیاز مصرف کننده باشد و یک مفهوم مبتکرانه باشد. اما دانلودها همیشه معادل پول نیستند. پس از آن باید مشتریان خود را با تولید محتوای ثابت یا افزودن منظم ویژگی‌های جدید حفظ کنید. در مرحله بعد، باید ویژگی‌های پولی یا گزینه‌های اشتراک را اضافه کنید تا علاوه بر مقدار دانلود، درآمد کسب کنید.

اپلیکیشن خود را در هر کجا که می‌توانید بازاریابی کنید. رسانه های اجتماعی یک مکان عالی برای شروع است. مطمئن شوید که کاربران شما می‌خواهند محتوای شما را با دیگران به اشتراک بگذارند. هرچه بازنشر و اشتراک‌گذاری محتوای شما بیشتر شود، شانس شما برای ویروسی شدن بازاریابی بیشتر است.

۱۰) به عنوان یک فریلنسر آنلاین کار کنید

کار به عنوان فریلنسر یکی از منعطف ترین مشاغلی است که می‌توانید داشته باشید که حتی با اینترنت در دسترس تر است. فریلنسرها به صورت قراردادی یا به ازای هر ساعت یا پروژه کار می‌کنند، اکثر آنها در خانه و برای ساعاتی که انتخاب می‌کنند کار می‌کنند. اگر مهارت ها و تجهیزات را دارید، این یک راه تقریباً فوری برای شروع کسب درآمد است.

این یک مفهوم ساده است: بر روی هر مهارت تخصصی که دارید سرمایه گذاری کنید و آن را به یک خدمات تجاری تبدیل کنید. این می‌تواند هر چیزی از طراحی وب تا مشاوره تجاری یا ترجمه باشد. تقریباً از هر مهارتی می‌توانید کسب درآمد کنید.

یک نقطه ضعف این است که کار ممکن است نامنظم باشد و درآمد شما ممکن است ماه به ماه در نوسان باشد. تا جایی که ممکن است یک شبکه بزرگ بسازید. با هرکسی که می‌توانید ارتباط برقرار کنید. برای افزایش اعتبار خود، پیوستن به انجمنی در صنعت خود را در نظر بگیرید.

۱۱) یک کانال یوتیوب راه اندازی کنید

یوتیوب‌برهای محبوب درآمدهای هنگفتی را از طریق ویدیوهای ویروسی از تبلیغات کسب می‌کنند. تنها چیزی که نیاز دارید یک دوربین و یک ایده است. ایجاد یک حساب کاربری و انتشار ویدیو کاملا رایگان است.

اگرچه در یوتیوب می‌‌توان پول زیادی به دست آورد، اما برای اکثر وبلاگ نویسان، دستیابی به شهرت یوتیوب سال ها کار سخت می‌طلبد. هر دقیقه پانصد ساعت ویدیو در یوتیوب آپلود می‌شود. بهترین راه برای کسب درآمد، درآمد تبلیغاتی یا مشارکت پولی با برندها است که تنها با داشتن دنبال‌کنندگان زیاد، آن را تضمین خواهید کرد. ایجاد پایگاه مشترکین مستلزم محتوای ثابت، منظم و بالاتر از همه، نوآورانه است.

کلید موفقیت در یوتیوب این است که جایگاه خود را پیدا کنید. با تعداد زیادی از افراد که این کار را انجام می‌دهند، باید چیز متفاوتی ارائه دهید. سبک زندگی، سلامتی، تناسب اندام و زیبایی در حال حاضر بازارهای بسیار اشباع شده ای هستند. سعی کنید چیزی کمی متفاوت برای متمایز شدن پیدا کنید.

۱۲) یک وبلاگ راه اندازی کنید

برای خلاقان، نویسندگان یا هر کسی که علاقه زیادی به یک زمینه خاص دارد، ساختن یک وبلاگ برای شما مناسب است. این مکانی است که می‌توانید اطلاعات ارزشمند یا سرگرم کننده را برای جذب خوانندگان وفادار به اشتراک بگذارید.

ساختن یک وبلاگ سودآور مستلزم ایجاد محتوای منظم و با کیفیت بالا برای بازگرداندن خوانندگان است. شما همچنین باید در مورد جایگاه خود تصمیم بگیرید. میلیون ها وبلاگ در اینترنت وجود دارد و برای رشد پایگاه خوانندگان خود باید مخاطبان هدف خود را محدود کنید. انتخاب جایگاه برای جذب تبلیغات نیز بسیار مهم است، جایی که می‌توانید از وبلاگ خود درآمد خوبی کسب کنید. ایجاد خوانندگان در یک منطقه خاص، مشاغل مربوطه را تشویق می‌کند تا برای تبلیغات در وبلاگ شما هزینه پرداخت کنند.

رایج ترین پلتفرم های مدیریت محتوای رایگان برای وبلاگ نویسی وردپرس ، بلاگر و تامبلر هستند . هنگامی که خوانندگان وفادار ایجاد کردید، می‌توانید اضافه کردن محتوای اضافی برای مشترکین و دریافت هزینه اشتراک ماهانه کوچک را به عنوان راهی موثر برای افزایش درآمد وبلاگ خود در نظر بگیرید.

۱۳) ایجاد و فروش عکس های استوک

ایجاد عکس‌های استوک شامل تولید تصاویری است که می‌توانید به افراد یا مشاغلی بفروشید که حقوق استفاده از محتوا را برای وب‌سایت یا بازاریابی خود خریداری می‌کنند.

این تجارت یک گزینه عالی برای هر کسی است که علاقه زیادی به عکاسی خلاق دارد. پس از آنلاین شدن عکس‌ها، هر بار که تصاویر خریداری یا دانلود می‌شوند، مبلغ ناچیزی کسب خواهید کرد. با این حال، این کار بدون ریسک نیست . عکاسان با استعداد برای آپلود محتوای با کیفیت بالا و فروش بسیار کمی شناخته شده اند.

نکته مهم این است که مراقب روندهای اجتماعی و تجاری باشید و به تقاضای بازار پاسخ دهید. کلمات کلیدی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در جستجوهای زیادی ظاهر می‌‌شوید.

۱۴) خرید و فروش نام دامنه

خرید و فروش نام دامنه می‌تواند یک کسب و کار آنلاین بسیار سودآور باشد. نام دامنه آدرس یک وب سایت است، به عنوان مثال: Startupha.com. شرکت ها حاضرند برای دامنه مورد نظر خود مبالغ قابل توجهی پرداخت کنند.

مفهوم ساده است: شما نام های دامنه را با قیمت پایین خریداری می‌کنید، منتظر می‌‌مانید تا ارزش آنها افزایش یابد و سپس آنها را با قیمت بالاتری به فروش می رسانید. می‌توانید نام دامنه را از ثبت کننده های دامنه خریداری کنید، مانند Godaddy و Namecheap . هنگام فروش آن‌ها، می‌توانید در خود دامنه تبلیغ کنید که آدرس وب برای فروش است، یا می‌توانید دامنه‌های خود را در سایت‌های تخصصی که خریداران بالقوه برای یافتن آدرس‌های وب از آن‌ها استفاده می‌کنند، مانند Sedo و Namejet فهرست کنید .

خرید و فروش نام های دامنه می‌تواند یک تجارت پرسود باشد. هرچه عنوان عمومی تر باشد، بهتر است. به سراغ نام های جغرافیایی، نام های محبوب و نام های تجاری بالقوه بروید . شما می‌توانید دامنه‌هایی را با قیمتی کمتر از چند صد هزار تومان بخرید، اما اگر دامنه‌ای دارید که یک کسب‌وکار واقعاً می‌خواهد، می‌توانید آن را با میلیون ها تومان بفروشید.

۱۵) ارائه ها را ایجاد کنید

تقاضا برای ایجاد ارائه زیاد است. شرکت ها از آنها برای اطلاع رسانی و آموزش کارکنان خود و همچنین ترغیب مخاطبان به خرید کالاها و خدمات استفاده می‌کنند.

بسیاری از کسب و کارها ایجاد ارائه را به طراحان ارائه آزاد برون سپاری می‌کنند تا در زمان و هزینه صرفه جویی کنند.

برای شروع یک کسب و کار طراحی ارائه، به دانش نرم افزارهای طراحی ارائه مانند Keynote ، Google Slides و Canva نیاز دارید که رایج ترین فرمت های درخواستی مشتریان هستند.

۱۶) تحقیقات بازار

برای موفقیت هر کسب و کاری، شناخت مخاطبان هدف، رقبا و بازار آن ضروری است. بسیاری از شرکت‌ها فاقد مهارت‌ها و منابع لازم برای جمع‌آوری این تحقیقات بازار ضروری هستند و خوشحالند که برای برون‌سپاری این خدمات در جای دیگری هزینه پرداخت می‌کنند. اینجا جایی است که شما به عنوان یک تحلیلگر تحقیقات بازار وارد عمل می‌شوید.

نقش شما جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد هر کاری است که با مشارکت مشتری انجام می‌شود. پروژه های خاص ممکن است بر جنبه خاصی از بازار خاص خود ، مانند جمعیت شناسی مشتری یا موقعیت جغرافیایی مورد علاقه مشتری تمرکز کنند. برای انجام تحقیق، باید متون و سؤالات نظرسنجی را در قالب‌های مختلف (مثلاً متنی، چند گزینه‌ای، کشویی ، رتبه‌بندی) فرموله کنید. ممکن است مجبور شوید نظرسنجی‌ها را در وب‌سایت مشتری، پایگاه داده یا ارائه‌دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی ادغام کنید.

برای راه اندازی یک تجارت آنلاین به عنوان یک تحلیلگر تحقیقات بازار، به تجربه در تحقیقات بازار و همچنین درک درستی از صنعتی که می‌خواهید در آن کار کنید، نیاز دارید. مشتریان همچنین گزارش هایی در مورد یافته های شما، از جمله تجزیه و تحلیل می‌خواهند.

۱۷) یک پلتفرم مربی شخصی آنلاین ایجاد کنید

این سرمایه گذاری تجاری شامل ارائه آموزش و راهنمایی به مشتریان برای دستیابی به اهداف تناسب اندام شخصی آنهاست. کوچینگ به طور کامل به صورت آنلاین از طریق دوره ها، تماس های ویدیویی یک به یک یا برنامه های از پیش ساخته شده انجام می‌شود.

مزیت تبدیل شدن به یک مربی شخصی آنلاین این است که می‌توانید مشتریان بسیار بیشتری را جذب کنید و پیشرفت را به مراتب موثرتر نظارت کنید.

بسیاری از مربیان شخصی از پلتفرم هایی مانند Truecoach برای کسب درآمد از محتوای آموزشی خود به دلیل ترافیک بالقوه مشتری استفاده می‌کنند. با این حال، پلتفرم هایی مانند این هزینه اشتراک را دریافت می‌کنند.

۱۸) وبینار بدهید

اگر در زمینه خاصی متخصص هستید، راه اندازی یک کسب و کار وبینار را در نظر بگیرید. این سمینارهای مجازی با پخش زنده هستند، که در آن شما محتوای آموزشی یا آموزنده ارائه می‌دهید که به کاربرانخود اجازه می‌دهد از هر کجا که هستند با شما تعامل داشته باشند. وبینارها می‌توانند مبتنی بر ارتباطات صوتی یا تصویری باشند . شما می‌توانید پایگاه مشتریان قابل توجهی را جذب کنید، زیرا شرکت کنندگان شما می‌توانند تنها با اتصال به اینترنت در هر نقطه از جهان مستقر شوند.

وبینارها به ویژه در بخش های فین تک، فناوری و خدمات مالی محبوب هستند. برای شروع، باید در مورد یک حوزه تخصصی تصمیم بگیرید و نرم افزار وبینار مناسب را انتخاب کنید . یک استراتژی بازاریابی خوب برای جذب شرکت کنندگان کافی به وبینار شما ضروری است.

شما می‌توانید با استفاده از وبینارهای خود برای تبلیغ محصولات وابسته مرتبط با حوزه خود مانند نرم افزار ویدئویی، کسب و کار خود را بیشتر کسب درآمد کنید.

۱۹) یک تبلیغ نویس شوید

کپی رایترها انواع مختلفی از ترفندهای بازاریابی را با نوشتن تبلیغ فروش برای جلب توجه خوانندگان و فروش برندها، محصولات یا خدمات ایجاد می‌کنند. نمونه کارهای یک کپی رایتر معمولاً شامل بروشورهای فروش، محتوای وب، اسکریپت‌های فروش، ایمیل‌های فروش، اسکریپت‌های نمایشی و برگه‌های اطلاعات محصول است.

تبلیغ نویس ها همیشه مورد تقاضا هستند و برندهای بزرگ مبالغ قابل توجهی را برای کمپین های تبلیغاتی موثر پرداخت می‌کنند. یک تبلیغ نویسی متقاعد کننده، جذاب و از نظر گرامری صحیح می‌تواند پول زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد. شما می‌توانید کسب و کار خود را در خانه با منابع بسیار کمی راه اندازی کنید و از همه انعطاف پذیری و مزایای مرتبط با حرفه به عنوان یک فریلنسر لذت ببرید. شما می‌توانید از پلتفرم هایی مانند PeoplePerHour و Fiverr برای ارائه خدمات خود به عنوان یک کپی رایتر مستقل و یافتن مشتریان استفاده کنید.

هرچه مهارت بیشتری داشته باشید، درآمد بیشتری را به دست خواهید آورد. در کنار سوابق و تجربه مرتبط، داشتن یک نمونه کار خوب برای نشان دادن مشتریان بالقوه مهم است.

۲۰) ایجاد و فروش دوره آنلاین

در بسیاری از این ایده‌های کسب‌وکار آنلاین، ما پیشنهاد کرده‌ایم یک دوره آنلاین مرتبط با موضوع تخصص خود را برای ایجاد اموزش آنلاین در زمینه خود تکمیل کنید. اما این دوره های آنلاین از کجا می‌آیند؟

اگر در زمینه خاصی متخصص هستید، می‌توانید یک دوره آنلاین برای شرکت کنندگان از طریق آموزش در مورد یک موضوع تهیه کنید. در کنار دانش تخصصی در مورد موضوع خود، باید در تولید رسانه‌هایی که می‌توانند آموزش را ارائه دهند، در قالب ویدیو، پادکست، وب‌سایت یا برنامه ماهر باشید.

یکی از مزیت های اصلی این مدل کسب و کار این است که وقتی محتوای آموزشی خود را تولید کردید، می‌توانید راحت بنشینید و استراحت کنید زیرا دوره های شما درآمد غیرفعالی ایجاد می‌کند

۲۱) مشاوره منابع انسانی را به صورت آنلاین ارائه دهید

مشاوران منابع انسانی وجود دارند تا به مشتریان تجاری کمک کنند تا بهترین بهره را از کارمندان خود ببرند. مسئولیت‌ها شامل اجرای برنامه‌های مدیریت استعداد، اطلاع‌رسانی جنبه‌های قانونی استخدام ، ساختاربندی ارتقاء و ارائه مشاوره در مورد چگونگی ایجاد یک محیط کاری متنوع و فراگیر است.

اگر پیشینه ای در زمینه منابع انسانی دارید، دلیلی وجود ندارد که نتوانید برای خودتان کار کنید و کسب و کار خود را دیجیتال کنید. تجربه در این صنعت اغلب با یک شبکه مفید همراه است که مبنایی مناسب برای جستجوی مشتریان ایجاد می‌کند. اطمینان حاصل کنید که حضور آنلاین قوی دارید و یک برنامه بازاریابی برای تبلیغ خدمات خود ایجاد کنید. همچنین بازار هدف خود را برای تبلیغات موثر تعریف کنید.

۲۲) در بازار سهام معامله کنید

معامله گران سهام به طور مکرر سهام را با نوسان بازارها خرید و فروش می‌کنند. هدف خرید سهام با قیمت پایین، نگهداری آنها برای دوره های کوتاه و سپس سرمایه گذاری بر روی تغییرات بازار برای فروش آنها برای سود قابل توجه است.

خرید و فروش سهام به صورت آنلاین هزینه های تراکنش شما را در مقایسه با معاملات از طریق یک شرکت کارگزاری کاهش می‌دهد. گفته می‌شود، این یک سرمایه گذاری تجاری بسیار پرخطر است که به تحقیق و دانش قابل توجهی نیاز دارد. قبل از شروع، مطالعه بازار و تحقیق در مورد روندهای فعلی ضروری است.

۲۳) به عنوان یک بازاریاب تلفنی به صورت آنلاین کار کنید

بازاریابی تلفنی نوعی روش بازاریابی مستقیم است که در آن فروشندگان از طریق تلفن با مشتریان احتمالی تماس می‌گیرند. این راهی برای ایجاد یک پایگاه مشتری بالقوه برای شرکت ها و ایجاد تبلیغات است.

هزینه‌های راه‌اندازی حداقل است – تنها چیزی که برای شروع به کار نیاز دارید یک تلفن، یک هدست، رایانه و اتصال به اینترنت است. ابتدا، تصمیم بگیرید که کدام خدمات بازاریابی B2C یا B2B را ارائه می‌دهد: کسب و کار به مصرف کننده یا کسب و کار به کسب و کار. اولی شامل فراخوانی مشتریان فردی برای فروش یک محصول است و دولی شامل فروش محصولات یا خدمات به مشاغل است. سپس، روی یک صنعت مستقر شوید و مطمئن شوید که آن را درک کرده اید. اگر بدانید در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید و بتوانید از پس هر سوال مرتبط برآیید، بسیار موفق تر خواهید بود. اکنون تنها یافتن مشتریان باقی مانده است. خدمات خود را از طریق وب سایت، رسانه های اجتماعی و تلفن بازاریابی کنید. متقاعد کردن مشتریان از طریق تلفن، خدمات شما را به طور همزمان می‌فروشد. هنگامی که مشتریان خود را پیدا کردید، باید لیست تماس های مناسب را جمع آوری کنید.

شما همچنین می‌توانید در مورد خودکار کردن کسب و کار فکر کنید. می‌توانید از پاسخ صوتی تعاملی به عنوان راهی برای افزایش بسیار زیاد حجم تماس استفاده کنید و نسبتاً ارزان است.

۲۴) یک نویسنده تخصصی شوید

نویسندگی تخصصی یک مهارت است. شما محتوای بسیار فنی را به اطلاعات قابل هضم تبدیل می‌کنید. نویسندگان متخصص بیش از هر زمان دیگری مورد تقاضا هستند. شرکت ها نوشتن طرح تجاری ، مشخصات محصول یا پیشنهادات مالی خود را به نویسندگان متخصص برون سپاری می‌کنند .

اول از همه، به مهارت های نوشتاری برجسته، کامل با دستور زبان بی عیب و نقص نیاز دارید. اگر متخصص هستید، به تجربه در زمینه مربوطه خود نیاز خواهید داشت. چه این پیش زمینه در امور مالی برای نوشتن مالی یا دانش گسترده در مهندسی باشد. انواع پروژه های بی شماری وجود دارد که می‌توانید به عنوان یک نویسنده متخصص با آنها روبرو شوید.

حتماً مخاطب هدف و خدمات خود را مشخص کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید در چه زمینه ای نویسندگی انجام دهید، مطمئن شوید که با اصطلاحات تخصصی صنعتی آشنا هستید تا بتوانید خدمات بهتری ارائه دهید و هزینه بیشتری برای آن بپردازید. در اصل، نوشتن فنی می‌تواند بسیار سودآورتر از انواع دیگر نوشته ها باشد، بنابراین ارزش کاوش را دارد.

۲۵) پادکست تولید کنید

صنعت پادکست از سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرده است. پادکست ها راه حلی برای زندگی سریع و مسافرتی هستند، زیرا می‌توان آنها را در حال حرکت استفاده کرد. پادکست ها بسیار متغیر هستند که سرگرمی، اطلاعات یا ترکیبی از هر دو را ارائه می‌دهند. ارائه دهندگان پادکست فایل های دیجیتالی و مبتنی بر صدا را تولید می‌کنند. شنوندگان از طریق Spotify ، Apple Podcasts ، BuzzSprout ، Podbean ، Simplecast و Captivate بیش از هر زمان دیگری به پادکست ها دسترسی دارند.

پادکستر شدن یک کار بسیار انعطاف پذیر است. شما می‌توانید در هر زمینه، در هر موضوعی و تقریباً از هر مکانی پادکست را انتخاب کنید. نرم افزار ضبط معتبر شامل Logic Pro برای مک یا Audacity برای ویندوز است.

با وجود بیش از یک میلیون پادکست موجود، یافتن یک مفهوم منحصر به فرد برای جذب شنوندگان بسیار مهم است.

۲۶) بازار خرید اجتماعی

در این نوع پلتفرم، مصرف‌کنندگان در معرض محصولات فردی نیستند، بلکه در معرض پیشنهادات قرار می‌گیرند. چنین پیشنهادهایی شامل موارد متعددی است که توسط فروشندگان مستقل مختلف فروخته می‌شود. این پیشنهادات با ویترین فروشگاهی قابل مقایسه است که در آن اقلام به شیوه ای خلاقانه و از نظر بصری جذاب چیده شده اند تا جذابیت خود را برای مشتریان به حداکثر برسانند.

جای تعجب نیست که این روش نوآورانه فروش در میان فروشندگان محصولات مد و زیبایی محبوبیت دارد. بازارهای خرید اجتماعی ابزارهایی را برای ارتباط خریداران با فروشندگان، تشویق به بازخورد و در عین حال، به عنوان تسهیل کننده تجارت الکترونیک برای فروشندگان و یک موتور جستجوی خرید برای خریداران فراهم می‌کنند. سایت های محبوب در این دسته شامل Storenvy ، Polyvore یا Shopcade .

۲۷) مشاور مدیریت پروژه از راه دور

,zdti مشاور مدیریت پروژه ، برنامه ریزی و رهبری یک تیم از طریق پروژه برای مشتری است. مسئولیت ها شامل سازماندهی و برگزاری جلسات مناسب، جمع آوری و به روز رسانی دانش صنعت و ارائه پروژه ها می‌باشد.

نرم افزارهای رایجی که مشاوران برای بهبود تجارت خود استفاده می‌کنند شامل MS Project ، SharePoint و Project Server است . از آنجایی که مدیریت پروژه بیشتر در مورد برنامه ریزی است، بسیاری از مشاوران از نرم افزارهایی مانند Odoo ، OpenProject و OrangeScrum برای سازماندهی خود استفاده می‌کنند. برای کسب درآمد به عنوان یک مشاور مدیریت پروژه از راه دور، به تجربه مرتبط در صنعت و همچنین برخی از مخاطبین مرتبط نیاز دارید.

درک مشتری شما برای موفقیت به عنوان یک مشاور مدیریت پروژه از راه دور بسیار مهم است. مطمئن شوید که دیدگاه آنها برای پروژه را درک کرده اید و کانال های باز برای ارتباط ایجاد می‌کنید.

۲۸) کار آزاد به عنوان مشاور مالی

به عنوان یک مشاور مالی، نقش شما این است که به افراد و کسب و کارها کمک کنید تا به راه حلی دست یابند که به آنها امکان می‌دهد به اهداف مالی خود برسند. تقاضا در حال افزایش است و مشتریان بیشتری به دنبال مشاوره برای سرمایه گذاری عاقلانه و پس انداز موثر هستند. خدمات معمول ارائه شده توسط مشاوران مالی شامل برنامه ریزی بازنشستگی ، برنامه ریزی برای خرید املاک و تجزیه و تحلیل کلی سرمایه گذاری است.

اگر سابقه مالی یا تجربه ای در زمینه خدمات مالی دارید، راه اندازی کسب و کار از خانه آسان است. اگر تجربه مرتبطی داشته باشید، احتمالاً مخاطبین زیادی در این صنعت خواهید داشت، که برای شروع به دنبال مشتریان بسیار عالی است. یک صفحه وب ایجاد کنید و در تبلیغات پولی یا خرید لیست های پستی برای کمپین های ایمیل سرمایه گذاری کنید.

۲۹) dropshipping را شروع کنید

Dropshipping یک تکنیک مدیریت زنجیره تامین است که شامل فروش و تحویل محصولات بدون تماس فیزیکی با آنها است. به جای اینکه خودتان محصولاتی را که در فروشگاه خودذخیره کنید، فقط هنگام دریافت سفارش، محصولات را از یک تامین کننده سفارش می‌دهید و مستقیماً به مشتری خود تحویل می‌دهید.

مزیت اصلی دراپ شیپینگ این است که نیازی به سرمایه گذاری اولیه برای خرید و ذخیره مقادیر زیادی سهام ندارید، همانطور که مشاغل خرده فروشی معمولی این کار را انجام می‌دهند. با این حال، باید مطمئن شوید که تامین کنندگان dropshipping شما زمان تحویل سریع دارند، قابل اعتماد هستند و می‌توانند خدمات عالی به مشتریان ارائه دهند.

۳۰) یک کسب و کار مبتنی بر دیجیتال مارکتینگ راه اندازی کنید

به عنوان یک کسب و کار تولید سرنخ فروش ، وظیفه شما تامین مشتریان بالقوه برای شرکت های دیگر است. شرکت‌ها مایلند برای سرنخ‌های خوب به مشتریان بالقوه‌ای که علاقه واقعی به محصولات یا خدمات آنها دارند، هزینه بپردازند.

یکی از مزایای اصلی داشتن این نوع از کسب و کار این است که پس از راه اندازی، کاملاً خودکار می‌شود. همه چیز در مورد جمع آوری داده های افراد علاقه مند به محصولات خاص است تا به مشتریان تجاری شما منتقل شود. بهترین راه برای جمع‌آوری داده، قرار دادن آگهی آنلاین برای یک محصول است که خریدار را به صفحه فرود شما هدایت می‌کند. در اینجا، مشتری جزئیات خود را به امید کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که به دنبال آن است، پر می‌کند. هنگامی که آنها اطلاعات تماس خود را دادند، شما یک سرنخ ایجاد کرده اید که به طور خودکار از طریق نرم افزار شما برای متقاضی خدمات شما ارسال می‌شود.

اینستاگرام روشی عالی برای ایجاد سرنخ فروش است زیرا می‌تواند به حجم عظیمی از مردم دسترسی پیدا کند و می‌داند چگونه تبلیغات را برای مصرف کنندگان احتمالی تنظیم کند. یافتن مشتری نیز آسان است – می‌توانید این کار را از طریق کمپین های ایمیل یا تبلیغات آنلاین انجام دهید. مطمئن شوید که صنعتی را انتخاب می‌کنید که تقاضای بالایی دارد.

۳۱) یک برنامه افزودنی کروم بسازید

افراد آگاه به فناوری می‌توانند با تولید افزونه Chrome از مهارت‌های خود کسب درآمد کنند . افزونه‌های کروم مرورگر کاربر را سفارشی می‌کنند و به عنوان افزونه‌هایی عمل می‌کنند که به کاربران اجازه می‌دهند مرورگرهای خود را برای انجام عملکردهای خاص تنظیم کنند. آنها برای بهبود تجربه کاربری با گسترش قابلیت‌های کروم وجود دارند.

یکی از نمونه‌هایی که ممکن است مردم با آن آشنا باشند Adblocker است. شما آن را دانلود می‌کنید و در نوار وظیفه شما در گوگل کروم قرار می‌گیرد و از نمایش تبلیغات در همه جا جلوگیری می‌کند. پس از ایجاد یک افزونه، می‌توانید آن را در فروشگاه گوگل کروم بفروشید.

خواندن مقاله مرتبط
مهندسی مجدد فرآیند کسب و کار (BPR) چیست؟

کلید کسب درآمد از برنامه افزودنی کروم، ارائه یک ایده نوآورانه است. باید به اندازه کافی کلی باشد تا برای اکثر کاربران جذاب باشد و عملکردی جهانی ارائه دهد.

۳۲) طراح مد

صنعت مد هر ساله درآمد هنگفتی را به ارمغان می‌آورد و طراحان بیشتری به فروش آنلاین می‌پردازند. به عنوان یک طراح مد، می‌توانید طراحان خود را برای محصولاتی مانند کفش، لباس و لوازم جانبی بفروشید.

شروع با فروش تی شرت یک گزینه هوشمند برای به حداقل رساندن هزینه های سربار و راه اندازی است. انتخاب چند طرح ساده مفهوم را ساده و سودآور نگه می‌دارد. هنگامی که مقداری ترافیک سایت یا یک پایگاه مشتری وفادار به دست آوردید، می‌توانید به محصولات و لوازم جانبی دیگر گسترش دهید.

۳۳) فروش لوگو و کار طراحی

فریلنسرهای طراحی گرافیک می‌توانند از فروش لوگو و کارهای طراحی آنلاین کسب درآمد کنند. می‌توانید با یک وب‌سایت و برخی نرم‌افزارهای طراحی شروع کنید.

برای موفقیت، به مجموعه‌ای از کار یا حداقل نمونه‌هایی در سایت خود نیاز دارید که مشتریان بالقوه بتوانند نمونه‌هایی از کار شما را ببینند. با تبلیغات در وب سایت های مربوطه، کارآفرینان و استارتاپ های جدید را هدف قرار دهید .

۳۴) شرکت تایپ راه اندازی کنید

تایپیست کسی است که گفتار ضبط شده را به یک سند متنی تبدیل می‌کند و معمولاً با مشتریان در شرکت های حقوقی، دادگاه ها، جلسات و انجمن های تجاری کار می‌کند. اگر تایپیست ماهری هستید و از کار انفرادی لذت می‌برید، این یک راه عالی برای کسب درآمد است.

بزرگ‌ترین چالش برای تایپ کنندگان، تشخیص کلماتی است که به دلایل مختلف مانند لهجه‌ها، گفتار سریع یا صدای پس‌زمینه، تفسیر آنها دشوار است. این یک کسب و کارآسان برای انجام در خانه است. برای شروع یک کسب و کار رونویسی صوتی به متن، ابتدا به نرم افزار رونویسی مانند oTranscribe ، Inqscribe یا Express Scribe ، یک هدست خوب و یک برنامه پردازش کلمه (Word، OpenOffice یا موارد مشابه) نیاز دارید.اگر پیشینه تخصصی یا مجموعه مهارتی دارید، می‌توانید هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت کنید.

۳۵) نرم افزار سفارشی برای مشتریان آزاد بسازید

اگر توسعه‌دهنده نرم‌افزار مشتاقی هستید، می‌توانید با تولید راه‌حل‌های نرم‌افزاری سفارشی برای مشتریان  درآمد قابل توجهی کسب کنید. فریلنسرها اغلب نمی‌توانند از نرم‌افزاری مشابه کسب‌وکارهای بزرگ‌تر که خدمات مشابهی ارائه می‌دهند، استفاده کنند، زیرا آنها نسخه بسیار کوچک‌تری را نشان می‌دهند.

از آنجایی که بسیاری از فریلنسرها خدمات منحصر به فردی را ارائه می‌دهند، خرید نرم افزار آماده برای کمک به عملکرد آنها چالش برانگیز است. بنابراین، ساخت راه‌حل‌های نرم‌افزاری سفارشی، خدماتی است که تقاضای زیادی دارد.جذب مشتری نیز بدون دردسر است. تبلیغات پولی در وب‌سایت‌های فریلنسر، در معرض دید بازار هدف خاص شما قرار می‌گیرد.

۳۶) دستور تهیه و فروش

آشپزخانه ها می‌توانند محصولات خود را به صورت آنلاین بازاریابی کنند و درآمد کسب کنند. شما می‌توانید از طریق یک وب سایت آنلاین یا با تولید کتاب الکترونیکی و فروش آن در آمازون دستور تهیه و فروش آن را بسازید.

تعداد زیادی از رژیم های غذایی مختلف وجود دارد که از آنها استقبال شده است. روند فعلی شامل رژیم های غذایی وگان و دستور العمل هایذ با قند کم است. تولید دستور العمل هایی که مطابق با روند فعلی غذا باشد، فروش شما را افزایش می‌دهد.

مردم عاشق دیدن تصاویر زیبا از غذا هستند. سرمایه گذاری در یک سرویس عکاسی حرفه ای را برای گرفتن عکس از غذاهای خود و راه اندازی یک حساب رسانه اجتماعی را در نظر بگیرید. غذای جذاب منجر به اشتراک گذاری های زیاد و فالوور بزرگ اینستاگرام می‌شود که می‌تواند فروش زیادی ایجاد کند.

۳۷) موسیقی خود را تولید و بفروشید

نوازندگان می‌توانند با فروش آنلاین هنر خود از استعداد خود سود ببرند. راه های مختلفی برای کسب درآمد از طریق موسیقی آنلاین وجود دارد.

سودآورترین گزینه این است که آهنگ های خود را مستقیماً از وب سایت خود بفروشید. همچنین در دراز مدت بهتر است زیرا به اطلاعات شخصی مشتریان خود دسترسی خواهید داشت، به این معنی که می‌توانید در آینده از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید تا موسیقی و کنسرت های آینده را تبلیغ کنید.

برای ترافیک آنلاین سنگین تر، می‌توانید موسیقی خود را از طریق فروشگاه هایی مانند iTunes و SoundCloud بفروشید. مشتریان معمولاً از قبل یک حساب کاربری دارند و به این فروشگاه‌ها اعتماد دارند و این امر باعث می‌شود که آنها بیشتر بتوانند آهنگ‌های شما را بخرند. با این حال، این سایت های بزرگ می‌توانند کارمزد قابل توجهی از فروش شما تا ۳۰٪  داشته باشند و شما به ایمیل های مشتریان خود دسترسی نداشته باشید.

 

۳۸) گویندگی آنلاین یا سرویس صوتی

به عنوان یک جامعه، ما بیش از هر زمان دیگری شلوغ تر و به فناوری وابسته هستیم. به همین دلیل است که بسیاری از مردم به کتاب‌های صوتی روی می‌آورند. در برخی موارد می‌توانید هنگام رانندگی، آهسته دویدن یا حتی کار از کتاب استفاده کنید. علاوه بر روایت کتاب‌های صوتی، شرکت‌ها به دلایل مختلف، از کمپین‌های بازاریابی گرفته تا آموزش‌های آنلاین، به صداگذاری نیاز دارند.

تولید محتوای صوتی یک کار بدون زحمت است که می‌توانید در خانه انجام دهید. تنها چیزی که نیاز دارید یک میکروفون مناسب و چند نرم افزار حرفه ای ضبط و ویرایش است. یافتن مشتری دشوارتر است . آمار تخمین می‌زنند که هنرمندان صداپیشگی تا یک سوم زمان خود را صرف جستجوی مشتریان می‌کنند. حضور آنلاین خود را تا جایی که می‌توانید به روش وب سایت، تبلیغات پولی و کمپین های ایمیل افزایش دهید.

نکته مهم این است که یک نسخه نمایشی تولید کنید. مشتریان می‌خواهند بدانند که از خدمات شما چه انتظاری دارند. نکته دیگر گذراندن یک دوره آنلاین صوتی است که به شما توصیه هایی در مورد کنترل نفس می‌دهد.

۳۹) هک کلاه سفید

هکرهای کلاه سفید از مهارت های هک برای نفوذ به شبکه های محافظت شده، سیستم های کامپیوتری و سخت افزار استفاده می‌کنند تا امنیت آنها را آزمایش کنند و هر گونه حفره را شناسایی کنند. بسیاری از شرکت ها کل عملیات خود را بر اساس اسرار تجاری استوار می‌کنند که نیاز به محافظت دارند. هکرهای کلاه سفید می‌توانند بخش های آسیب پذیر سیستم را برای جلوگیری از نقض امنیت در آینده افشا کنند.

این نوع کسب و کار نیاز به یک مجموعه مهارت بسیار تخصصی دارد. این می‌تواند یک شغل پرفشار باشد و نه تنها به مهارت های فنی قوی نیاز دارد، بلکه به مهارت های ارتباطی واضح نیز نیاز دارد تا به مشتریان اطمینان خاطر داده شود و اطمینان حاصل شود که هر دو طرف در مورد آنچه که باید آزمایش شوند و در چه درجه ای واضح هستند.

با توجه به ماهیت حساس کار، بسیاری از مشتریان اعتبارنامه مناسب می‌خواهند. داشتن مدرک از دوره هک اخلاقی می‌تواند به افزایش اعتبار و جذب مشتری کمک کند.

۴۰) تجارت در ارزهای دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۱۷ رونق گرفت و امروزه یکی از محبوب ترین گزینه های سرمایه گذاری باقی مانده است. معامله با ارزهای دیجیتال با معامله با ارزهای سنتی متفاوت است زیرا واسطه را از بین می‌برد: در عوض، ارز دیجیتال مستقیماً از فروشنده به خریدار معامله می‌شود.

اگر می‌خواهید در معاملات ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنید، باید بازار را درک کنید. قبل از سرمایه گذاری باید روندهای ارزهای دیجیتال را مطالعه کنید و درک کاملی از بازار سهام داشته باشید. بهترین راه برای کسب درآمد، روش خرید و نگهداری است. مثلاً یک داراییرا با قیمت پایین بخرید و منتظر افزایش سود باشید. سپس پول نقد کنید و سود کنید.

اگر می‌خواهید با ارزهای دیجیتال معامله کنید، به چهار ارز اصلی بچسبید: بیت‌کوین، لایت‌کوین، اتریوم و ریپل. اینها مدتی است که در بازار هستند و بنابراین گزینه های امن تری هستند. اما به یاد داشته باشید، تجارت در ارزهای دیجیتال همیشه یک سرمایه گذاری همراه با ریسک بالا است.

۴۱) کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام

مورد دیگری از کسب و کار خانگی ایجاد کمپین های تبلیغاتی است. تبلیغات اینستاگرام نه تنها راه قدرتمندی برای دستیابی به میلیون ها نفر بلکه برای هدف قرار دادن جمعیت شناسی خاص یا مخاطبان هدف است. اگر به درستی انجام شود، تبلیغات اینستاگرام می‌تواند ترافیک وب سایت را به شدت افزایش دهد و منجر به افزایش فروش و درآمد شود. بالا بردن دنبال کننده کار دشواری است، به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌ها خوشحال هستند که به شخصی برون سپاری می‌کنند که بتواند تبلیغات اینستاگرام خود را به حداکثر برساند.

تبلیغات موفقیت آمیز در اینستاگرام شامل محاسبه ارزش مادام العمر مشتری شما است که شامل چندین محاسبه بر اساس میانگین فروش به ازای هر مشتری و دفعات خرید است. این رقم به شما امکان می‌دهد یک پیشنهاد متناسب با بودجه در اینستاگرام تنظیم کنید تا به مشتریانی که احتمالاً به آگهی پاسخ می‌دهند دسترسی پیدا کنید. سپس باید یک مخاطب هدف مناسب برای مشتری ایجاد کنید و چیزهایی مانند کمپین های تعامل را راه اندازی کنید، که کاربران اینستاگرام را تشویق به مشارکت در تبلیغات می‌کند.

هنگامی که فرآیند را یاد گرفتید، تکرار آن برای سایر مشتریان آسان می‌شود و یک تجارت ساده برای اجرا از خانه است. یک وب سایت برای بازاریابی خدمات خود راه اندازی کنید و البته از اینستاگرام نیز استفاده کنید.

۴۲) یکپارچه ساز سیستم شوید

نقش یکپارچه ساز سیستم ها ترکیب زیرسیستم ها و اجزای دیجیتال در یک سیستم فراگیر است، جایی که همه این توابع قبلی با هم کار می‌کنند. این شامل وظایفی مانند انتقال داده ها از سیستم های قدیمی و خودکار کردن عملیات دستی قبلی برای ارائه راه حل های نرم افزاری سفارشی برای رفع نیازهای کسب و کار است.

شما می‌توانید این خدمات را از خانه ارائه دهید، مشروط بر اینکه مجموعه مهارت های تخصصی لازم را داشته باشید. این شغل نیازمند دانش گسترده نرم افزار، سخت افزار، برنامه نویسی و کدنویسی برای ادغام انواع سیستم های کامپیوتری است. پیچیدگی کار به این معنی است که اگر دانش لازم را داشته باشید، می‌توانید هزینه بالایی برای خدمات خود دریافت کنید.

ادغام‌کننده‌های سیستم‌ها بسیار مورد تقاضا هستند. تکنیک‌های بازاریابی ساده مانند وب‌سایت و تبلیغات رسانه‌های اجتماعی راه مؤثری برای جذب مشتریان پردرآمد است.

۴۳) کارگزار لیست ایمیل

کارگزاران لیستی از نام ها و آدرس های مشتریان احتمالی را برای مشتریان تجاری جمع آوری می‌کنند. آنها متخصصان این رشته هستند که تحقیقات بازار را برای تعریف بازار هدف و یافتن سرنخ انجام می‌دهند. این نوع لیست ها برای شرکت ها ضروری است تا پایگاه مشتریان خود را گسترش و فروش خود را افزایش دهند. بنابراین، شرکت ها مایلند که مبالغ هنگفتی را برای لیست های ایمیل مناسب خرج کنند.

برای شروع، صنعتی را انتخاب کنید که با آن آشنا هستید. شما باید از نحوه کار این بخش آگاهی داشته باشید و همچنین در حالت ایده آل باید تجربه فروش یا تبلیغات در این زمینه را داشته باشید. بخشی از کار شما درک صنعت و تفسیر گزارش های تحقیقاتی مصرف کننده برای تعیین اینکه مشتریان شما باید کدام جمعیت را هدف قرار دهند، خواهد بود. شما باید از این تجزیه و تحلیل برای توصیه لیست های ایمیل مناسب استفاده کنید که می‌توانید آنها را بفروشید یا به مشتریان اجاره دهید. هزینه های راه اندازی بسیار کم است. تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت است.

مراقب GDPR باشید. این نوع صنعت به دانش به روز در مورد قوانین مربوط به مدیریت داده ها نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که هیچ قانون حفظ حریم خصوصی را نقض نمی‌کنید.

۴۴) مشاور سئو شوید

سئو برای موفقیت هر کسب و کار آنلاین حیاتی است. SEO مخفف بهینه سازی برای موتورهای جستجو است و شامل بهینه سازی محتوای وب سایت، با هدف کلی حصول اطمینان از رتبه بندی وب سایت ها در موتورهای جستجو است. رتبه بندی بالا باعث افزایش ترافیک وب سایت و افزایش فروش می‌شود.

مشاوران سئو باید بدانند که چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهند تا تعیین کنند کدام کلمات برای استفاده در عناوین، سرفصل ها، توضیحات، مقالات یا هر متن دیگری که در یک وب سایت ظاهر می‌شود برای افزایش رتبه وب سایت بهینه است. سئو حیاتی ترین عامل موفقیت برای هر شرکت دیجیتالی است، به این معنی که مشاوران سئو تقاضای بالایی دارند و می توانند سود قابل توجهی داشته باشند. شما به تجربه در صنعت، دانش مفاهیم SEO مانند قدرت، تحقیق کلمات کلیدی، کرالر موتورهای جستجو و ساخت لینک و همچنین یک ذهن تحلیلی که می‌تواند داده ها را تفسیر کند، نیاز دارید.

در جامعه مبتنی بر فناوری امروز، خدمات شما خود را به فروش خواهد رساند. یافتن مشتریان تنها مانع شما برای موفقیت است. خودتان یک وب سایت بسازید و در شبکه های اجتماعی و لینکدین تبلیغ کنید. برای کسب درآمد بیشتر، تکمیل یک دوره آنلاین در زمینه کدنویسی یا بازاریابی دیجیتال را در نظر بگیرید تا به کسب و کار خود اقتدار بیشتری بدهید.

۴۵) نویسنده طرح کسب و کار شوید

همه کسب و کارهای موفق نیاز به یک طرح کسب و کار قوی دارند. این اولین و حیاتی ترین گام برای هر کارآفرین نوپایی برای تضمین سرمایه گذاری و شروع تجارت است. بسیاری از کارآفرینان نمی‌دانند از کجا شروع کنند ، و این باعث می‌شود که آنها را به یک نویسنده خارجی برون‌سپاری کنند تا بخش عمده‌ای از کار را برای آنها انجام دهد.

برای تبدیل شدن به یک نویسنده طرح کسب و کار، به طور ایده آل تجربه ای در کسب و کار خواهید داشت. شما باید تمام جنبه های یک طرح تجاری را درک کنید تا بتوانید آن را برای شخص دیگری تهیه کنید. همچنین به مهارت های گرامر بی عیب و نقص و سبک نوشتاری حرفه ای نیاز دارید. برای یافتن مشتریان، می‌توانید در وب‌سایت‌های کارآفرین تبلیغ کنید یا مستقیماً با مشاغل تماس بگیرید.

نوشتن طرح های تجاری می‌تواند بسیار سودآور باشد. شرکت های بزرگ هزاران دلار برای یک طرح کامل پرداخت خواهند کرد، بنابراین مطمئن شوید که در تمام اجزای ضروری یک طرح تجاری تخصص دارید.

۴۶) مشاور پایگاه داده

در حالی که کسب و کارها به طور فزاینده ای بدون کاغذ می‌شوند، اطلاعات بیشتری به صورت آنلاین پردازش و ذخیره می‌شود. بیشتر این داده‌ها به پایگاه‌های اطلاعاتی آنلاین می‌روند که توسط سرورهایی میزبانی می‌شوند که همه رایانه‌های یک شبکه به آن متصل هستند. این پایگاه‌های اطلاعاتی می‌توانند پیچیده باشند. به ویژه شرکت‌های کوچک‌تر اغلب منابع یا تخصص لازم برای مدیریت چنین پایگاه‌هایی را ندارند.

اینجاست که شما به عنوان یک مشاور آزاد وارد عمل می‌شوید. اگر دانش تخصصی IT و پایگاه‌های اطلاعاتی دارید، می‌توانید با ارائه خدمات مشاوره‌ای به شرکت‌ها برای کمک به آنها در برخورد با پایگاه‌های اطلاعاتی خود، درآمد زیادی از محل سکونت خود کسب کنید. برای افزایش دانش و گسترش خدماتی که می‌توانید ارائه دهید، آموزش هایی را در نظر بگیرید.

۴۷) یک کسب و کار مشاوره آنلاین ایجاد کنید

مورد دیگری از کسب و کار خانگی مشاوره به صورت آنلاین است. اگر یک مشاور معتبر هستید، دلیلی وجود ندارد که نتوانید آن را به یک کسب و کار آنلاین تبدیل کنید. با  راه اندازی یک وب سایت می‌توانید به سرعت شروع به کار کنید. خدمات مشاوره الکترونیکی از جلسات اسکایپ، برنامه های جلسات وب، ایمیل ها و امکانات پیام رسان را شامل می‌شود. خدمات مشاوره آنلاین طیف گسترده ای از خدمات  را پوشش می‌دهد.

۴۸) ویرایشگر ویدیو شوید

اگر به دوربین علاقه دارید و در ویرایش مهارت دارید، می‌توانید درآمد زیادی در ویرایش ویدیو به دست آورید. رویدادها و کسب‌وکارهای بی‌شماری وجود دارند که می‌خواهند ویدیوها تولید کنند. علاوه بر این، وجود پلتفرم‌های ساده برای ویرایش ویدیو مانند InVideo در میان سایر موارد، ورود به فضای ویرایش ویدیو و تبدیل شدن به یک حرفه‌ای را بسیار آسان‌تر می‌کند.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که جایگاه خود را پیدا کنید. آیا می‌خواهید ویدیوهای تجاری را ویرایش کنید، فیلم عروسی تولید کنید یا کمپین های تبلیغاتی ایجاد کنید؟ تصمیم گیری در مورد مشتری هدف به شما کمک می‌کند خدمات خود را بازاریابی کنید. بعد، شما باید یک نمونه کار مرتبط بسازید. اکثر ویرایشگرهای ویدیویی جدید با ارائه خدمات خود به صورت رایگان به مشتری ایده آل خود یا چند مشتری اولیه شروع می‌کنند. این یک معامله  برد-برد برای مشتریان است و یک راه فوق العاده برای ایجاد یک نمونه کار معتبر است و همچنین می‌تواند منجر به ارجاع شود. داشتن یک نمونه کار به شما این امکان را می‌دهد که هزینه بیشتری داشته باشید و مشتریان بهتری جذب کنید. لینکدین یا یوتیوب مکان های مناسبی برای نمایش کارهای گذشته و جذب مشتری هستند.

رشد در اینجا کلیدی است: هنگامی که کسب و کار شما شروع به کار کرد، استخدام دستیاران یا برون سپاری بخش هایی از تولید را در نظر بگیرید تا به شما این امکان را دهد که روی بخش هایی که از آن لذت می‌برید تمرکز کنید.

۴۹) یک توسعه دهنده وب شوید

مورد دیگری از کسب و کار خانگی توسعه وب سایت است. داشتن یک وب سایت تقریباً به یک پیش نیاز برای همه مشاغل موفق تبدیل شده است، اما اکثر افراد هنوز مهارت های لازم برای تولید آن را ندارند. به عنوان یک توسعه دهنده وب، شما یک سرویس ضروری را به اکثر شرکت ها ارائه می‌دهید و هیچ وقت با کمبود مشتری مواجه نخواهید شد.

با این حال، داشتن یک سرویس با چنین تقاضای بالا به این معنی است که تعداد زیادی توسعه دهنده وب در آنجا وجود دارد. بهترین راه ممکن برای کسب درآمد به عنوان یک توسعه دهنده وب، انتخاب یک جایگاه مناسب است. یا بر روی یک صنعت خاص یا نوع خاصی از طراحی وب سایت تمرکز کنید: برای مثال تجارت الکترونیک .

کسب و کار خود را در همه جا تبلیغ کنید. با ایجاد کانال های رسانه های اجتماعی برای کسب و کار خود شروع کنید، با خانواده و دوستان و همکاران قبلی ارتباط برقرار کنید، از طریق یک لیست ایمیل مخاطبین را جذب کنید، خود را در لینکدین و حتی توییتر تبلیغ کنید .

در نهایت، مطمئن شوید که وب سایت شما بدون نقص است. مشتریان خرید خود را بر اساس کیفیت وب سایت شما قرار می‌دهند.

۵۰) دستیار مجازی

به عنوان یک VA (دستیار مجازی)، با تکمیل طیف وسیعی از خدمات اداری برای افراد و مشاغل از راه دور، پشتیبانی ارائه خواهید کرد.

تقاضا برای دستیاران مجازی در حال افزایش است زیرا کسب و کارها به طور فزاینده وظایفی مانند دفترداری، برنامه ریزی و مدیریت ایمیل را به فریلنسرها برون سپاری می‌کنند به جای اینکه خودشان کارها را تکمیل کنند یا کارکنان جدید و دائمی را استخدام کنند.

مزیت VA بودن این است که تصمیم می‌گیرید که چه زمانی کار می‌کنید. شما همچنین می‌توانید انتخاب کنید که کدام وظایف را می‌خواهید انجام دهید و به خوبی انجام دهید. شما می‌توانید خدمات خود را بر اساس آنچه که از انجام دادن آن لذت می‌برید، قرار دهید.

بسیاری از دستیاران مجازی از نرم افزارهایی مانند Buffer ، یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی، Doodle ، یک ابزار زمان بندی، و Float ، یک ردیاب مشتری، برای کمک به کارهای روزمره خود استفاده می‌کنند.

۵۱) اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی شوید

محبوبیت سایت هایی مانند یوتیوب و رشد تصاعدی اینستاگرام باعث ایجاد یکی از پردرآمدترین و جذاب ترین مشاغل جدید شده است. شرکت ها از طریق این «اینفلوئنسرها» (افرادی که دنبال کنندگان زیادی در حساب های رسانه ای خود دارند) به عنوان یک تکنیک بازاریابی،  مشارکت ایجاد می‌کنند یا کمپین های تبلیغاتی را اجرا می‌کنند.

بهترین شرط برای موفقیت این است که جایگاه خود را پیدا کنید و برند خود را ارتقا دهید. چیزی را انتخاب کنید که می‌دانید به طور مداوم محتوا ایجاد کنید. تعداد زیادی از جوانان در تلاش برای تبدیل شدن به اینفلوئنسر هستند که در برخی زمینه ها، به ویژه در حوزه مد، سبک زندگی و ورزش، به یک بازار بسیار اشباع شده تبدیل شده است. برای شلوغی آماده باشید: این یک تصور غلط رایج است که زندگی یک اینستاگرامر آسان است. اما انتظار داشته باشید ماهانه درآمد بسیار متفاوتی داشته باشید.

داشتن فالوورهای زیاد بزرگترین دارایی شما در هنگام تلاش برای انجام معاملات تبلیغاتی پولی با برندها خواهد بود. ایجاد فالوورهای بالا با ارسال محتوای منظم، به‌روزرسانی مداوم همه کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و تعامل با مخاطبان ممکن است. سعی کنید برندها را تگ و منشن کنید تا آنها را به پروفایل خود جذب کنید.

در نهایت از هشتگ استفاده کنید! ممکن است برای کاربران اینستاگرام با حساب های شخصی قدیمی به نظر برسد، اما این یک راه عالی برای اطمینان از اینکه افراد جدید می‌توانند حساب شما را پیدا کنند، است.

۵۲) خدمات نوشتن رزومه را ارائه دهید

نوشتن رزومه‌های مؤثر و درست از نظر گرامری برای بسیاری از متخصصان مشکل است. این نوع خدمات نوشتاری شامل تجزیه و تحلیلی است که در آن به مشتریان راهنمایی می‌شود تا اهداف خود را تعیین کنند و مجموعه مهارت های مورد نیاز برای دستیابی به آنها را تعریف کنند.

به عنوان یک نویسنده CV، گام بعدی شما انتخاب قالب مناسب و انتخاب واژگانی است که برای کارفرمایان بالقوه جذاب باشد، بدون اینکه متقاضی به نظر متکبر و «خیلی خوب برای واقعی بودن» به نظر برسد. یک رزومه باید مهارت های یک فرد را برجسته کند، با موقعیت درخواست شده مرتبط باشد و لحن مثبتی داشته باشد.

نوشتن رزومه کاری واقعاً آسان برای شروع کار است و می‌تواند سودآور باشد. تنها چیزی که برای شروع به کار نیاز دارید یک کامپیوتر، اینترنت و تعدادی مشتری است. بازاریابی نیز می‌تواند نسبتاً ارزان باشد. تبلیغات در سایت هایی مانند لینکدین برای جذب مشتریانی که در جستجوی شغل هستند مفید است. ایده خوبی است که مجموعه ای از نمونه رزومه ها و نامه های پوششی برای صنایع مختلف داشته باشید تا مشتریان بالقوه را قبل از خرید خدمات نشان دهید.

۵۳) مشاور بازاریابی ایمیلی

نقش یک مشاور بازاریابی ایمیلی همکاری با مشاغل برای بهبود ارتباطات ایمیلی و افزایش کمپین های بازاریابی آنهاست.

در این شغل، مشاوران به مشتریان کمک می‌کنند تا ارتباطات ایمیل خود را به عنوان یک تکنیک بازاریابی ارزیابی و بهبود بخشند. آنها همچنین ممکن است در ایجاد و راه اندازی کمپین های ایمیلی مشغول باشند. از نظر عملی، می‌تواند به معنای توصیه به مشتری در مورد اینکه از چه کلماتی برای افزایش نرخ کلیک استفاده کند و از کلماتی که باید اجتناب کنید تا ایمیل‌ها و خبرنامه‌های ایمیل به عنوان هرزنامه تلقی نشوند.

همچنین می‌توانید در مورد نحوه نوشتن یک موضوع فعال و ساختار ایمیل به بهترین شکل برای تشویق مشارکت راهنمایی کنید. هزینه های راه اندازی کم است و بازاریابی خدمات شما تنها هزینه شماست. هرچه تجربه پیشینه بیشتری در بازاریابی و تبلیغات داشته باشید، می‌توانید هزینه بیشتری دریافت کنید.

۵۴) ارائه خدمات نگارش حقوقی

مورد دیگری از کسب و کار خانگی ارائه خدمات نگارش حقوقی است. نگارش حقوقی نوعی نوشته فنی است که توسط وکلا ، قانونگذاران، قضات و سایر متخصصان حقوقی برای تدوین تحلیل حقوقی و تعهدات قانونی استفاده می‌شود. این نوع متن مستلزم ارجاع یا استناد از یک مرجع قانونی است و اغلب باید از یک قالب تعیین شده پیروی کند که شامل اصطلاحات فنی است.

رایج ترین انواع اسناد حقوقی عبارتند از: قراردادهای کار ، آیین نامه شرکت، صورتجلسات، قراردادهای عملیاتی، قراردادهای عدم افشا، شرایط استفاده، فرم های پیمانکار، اجاره نامه، ادعاها و شکایات.

این یک کسب و کار در دسترس برای شروع است و حداقل هزینه های راه اندازی را دارد. با این حال، نگارش حقوقی به مهارت بسیار خاصی نیاز دارد. داشتن پیشینه حقوق ضروری است، و مشتریان از شما شواهدی در این مورد از طریق مدرک یا سابقه کار قبلی در یک شرکت حقوقی می‌خواهند. همچنین به مهارت های نوشتاری و دستور زبان بی عیب و نقص نیاز دارید.

۵۵) مدیریت رسانه های اجتماعی

به عنوان یک مدیر SM (رسانه های اجتماعی)، شما در کنار افراد، برندها و شرکت ها برای ایجاد و اجرای حضور آنها در رسانه های اجتماعی کار خواهید کرد. وظایف روزانه یک مدیر SM شامل نظارت، اندازه گیری و درگیر کردن عملکرد حساب های رسانه های اجتماعی مشتریان خود و ایجاد تغییرات مناسب برای بهبود حضور آنلاین آنها است.

بسیاری از مدیران رسانه های اجتماعی از ابزارهایی مانند Buffer ، Hootsuite و Sprout Social برای مدیریت حساب مشتریان خود و اجرای وظایفی مانند ارسال محتوا در زمان های بهینه و پاسخ مناسب به طرفداران استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید مدیر رسانه های اجتماعی شوید، یک وب سایت ایجاد کنید و از صفحات رسانه های اجتماعی خود برای خرید مشتریان استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید افراد با مشخصات بالا را در رسانه های اجتماعی یا از طریق لیست های پستی مورد هدف قرار دهید.

آنچه را که موعظه می‌کنید تمرین کنید. بهترین شرط شما برای تامین امنیت مشتریان این است که خودتان در رسانه های اجتماعی حضور قوی داشته باشید. با همه پلتفرم های محبوب رسانه های اجتماعی آشنا شوید و حساب های خود را به عنوان نمونه کار خود بسازید.

۵۶) طراحی گرافیک آزاد

به عنوان یک طراح گرافیک، شما با مشتری خود برای تولید محتوای بصری کار خواهید کرد که پیام برند آنها را به مخاطبان هدفشان منتقل می‌کند. پروژه های سفارش شده شامل ایجاد مواد بازاریابی مانند پوستر، بیلبورد، لوگو و بسته بندی است.

طراحان گرافیک معمولاً از نرم افزارهای Adobe Photoshop، Illustrator و Dreamweaver برای خلق آثار خود استفاده می‌کنند. وب سایت هایی که در بالا برای فریلنسرها ذکر کردیم مانند Upwork ، Fiverr و Freelancer مکان های عالی برای بازاریابی خدمات شما و همچنین ارتباط مستقیم با کسب و کار ها هستند.

۵۷) یک مشاور کسب و کار آنلاین شوید

به عنوان یک مشاور کسب و کار، به مشتریان مشاوره تخصصی در زمینه هایی مانند مدیریت، حسابداری، حقوق، منابع انسانی و بازاریابی ارائه می‌دهید. وظایف اصلی شما استراتژی، برنامه ریزی و حل مشکلات همراه با مشتریان برای کمک به رشد کسب و کار آنها خواهد بود.

کار به عنوان مشاور کسب و کار نیاز به یک مهارت تخصصی دارد. شما به تجربه صنعتی در مشاوره و همچنین سابقه تجاری گسترده نیاز دارید. هرچه تجربه بیشتری برای ارائه داشته باشید، می‌توانید هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت کنید. سعی کنید خدمات خود را به جایگاهی کاهش دهید که در آن دانش مرتبط زیادی دارید تا بتوانید واقعاً به کسب و کارها در بهبود خدمات خود کمک کنید. شما باید بتوانید محیطی که مشتری شما در آن فعالیت می‌کند و موقعیت فعلی او در بازار را ارزیابی کنید، رقبای پیشرو را شناسایی کنید، و سپس فرصت هایی را بیابید که می‌تواند به مشتری کمک کند پول بیشتری کسب کند. بیشتر اوقات، راه حل ها به مدیریت زمان ، توزیع منابع یا ساختار شرکت مربوط می‌شود.

بیشتر سرمایه گذاری و سود خود را به بازاریابی برای جذب مشتری و رشد کسب و کار خود نسبت دهید. نکته مهم این است که به بازیگران کلیدی در صنعت توجه کنید. روش های رقیب خود را مطالعه کنید و با پیوستن به یک انجمن تجاری با پیشرفت های صنعت به روز باشید.

۵۸) مدیریت تبلیغات

همه کسب و کار ها برای جذب مشتری نیاز به بازاریابی محصول یا خدمات خود دارند. هرچه کمپین تبلیغاتی بزرگ‌تر و بهتر باشد، مشتریان بیشتری جذب می‌شوند و درآمد بیشتری را نیز به همراه خواهند داشت. اینجا جایی است که شما وارد عمل می‌شوید.

برای راه اندازی یک شرکت مدیریت تبلیغات، در حالت ایده آل به تجربه ای در زمینه بازاریابی، تبلیغات یا فروش نیاز دارید. علاوه بر این، هزینه های راه اندازی کمی وجود دارد. می‌توانید یک آژانس تبلیغاتی آنلاین کوچک در خانه راه اندازی کنید. اگر طراحی و تولید گرافیک را در جای دیگری برون سپاری کنید، حتی ارزان تر می‌شود. قبل از شروع، باید سنجه های رسانه ای را جمع آوری کنید، که نرخ تبلیغات، جمعیت شناسی و مشخصات هدف را ارائه می‌دهد. تا جایی که می‌توانید مخاطبین بیشتری ایجاد کنید. با رسانه هایی که قصد دارید برای کمپین های خود استفاده کنید، در تماس باشید.

روندها در صنعت تبلیغات به طور مداوم درگیر هستند. تا جایی که می‌توانید با پیوستن به انجمن های صنفی، صنعت را به روز نگه دارید. این برای نظارت بر رقابت نیز مفید است.

۵۹) اپلیکیشن ها را توسعه دهید

مورد دیگری از کسب و کار خانگی توسعه اپلیکیشن است. اگر مهارت تخصصی در طراحی و توسعه اپلیکیشن دارید، می‌توانید این مهارت را با سود قابل توجهی به بازار عرضه کنید. در سال‌های اخیر، تقریباً هر کسب‌وکاری یک اپلیکیشن دارد، از خطوط هوایی گرفته تا سوپرمارکت‌ها، تأثیرگذاران تناسب اندام و فرهنگ‌های لغت آنلاین. توسعه دهندگان اپلیکیشن مورد تقاضا هستند و به این زودی ها از مد نمی‌افتند.

هر فریلنسر ، برای شروع کسب درآمد، به یک نمونه کار نیاز دارید. بهترین راه برای این کار این است که خدمات خود را به صورت رایگان به چندین شرکت معتبر ارائه دهید. هنگامی که اپلیکیشن هایی را ساختید که آنها از آن راضی هستند، این به عنوان یک نمونه کار معتبر برای جذب سایر مشتریان پردرآمد عمل می‌کند. با تصمیم گیری در مورد یک پلتفرم، به عنوان مثال، iOS، Android و Windows شروع کنید. مطمئن شوید که برخی از شرایط لازم را دارید. مدرک در علوم کامپیوتر یا مهندسی نقطه شروع محکمی است، اما می‌توانید در دوره های آنلاین نیز شرکت کنید.

مرحله بعدی بازاریابی است. سعی کنید یک شبکه در صنعت ایجاد کنید. اگر می توانید یک دوره کارآموزی در صنعت بگیرید، این یک راه عالی برای برقراری تماس است. یک وب سایت ایجاد کنید و روی تبلیغات سرمایه گذاری کنید. تا جایی که می‌توانید با کسب و کارهایی که ممکن است بخواهند یک برنامه توسعه دهند، تماس بگیرید. نکته خوب این است که فروش آن آسان است. تقریباً همه شرکت ها می‌توانند از داشتن یک اپلیکیشن بهره ببرند.

برای ارائه خدمات برجسته، باید در زمینه کاری خود متخصص باشید. مطمئن شوید که در رفع اشکالات و عیب یابی متخصص هستید تا با هیچ غافلگیری مواجه نشوید که ممکن است به ضرر شما باشد.

۶۰) یک ایلوستریتور مستقل شوید

اگر خلاق هستید، می‌توانید به راحتی از مهارت خود سرمایه گذاری کنید و به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. تصویرگران می‌توانند نقاشی‌های خود را به صورت آنلاین در قالب‌های بسیار سودآور بفروشند.

تصویرسازی برای کمپین های تبلیغاتی برای شرکت ها و کار با مجلات از بزرگترین درآمدها هستند. برای یافتن مشتریان، باید خودتان را بازاریابی کنید: با یک وب سایت با نمونه هایی از طرح های شما شروع کنید و تا جایی که می‌توانید به کسب و کارها و مجلات دسترسی پیدا کنید. این ایده خوبی است که از یک لیست ایمیل برای دستیابی به هر چه بیشتر مشتریان احتمالی استفاده کنید.

یکی دیگر از راه های خودکارتر برای فروش کارتان از طریق NFT است.

۶۱) فروشنده تم و افزونه وب سایت

مورد دیگری از کسب و کار خانگی ساخت تم و افزونه برای وب سایت ها است. وب‌سایت‌ها و شرکت‌ها می‌خواهند افزونه‌هایی را بخرند تا ویژگی‌های خاصی را به وب‌سایت‌های خود اضافه کنند، برای مثال اضافه کردن یک ویژگی عضویت یا یک ویژگی آب و هوا. آنها همچنین یک تم برای وب سایت خود می‌خواهند، که بسته ای است که گرافیک خاصی را برای ظاهر یک وب سایت و عملکردهای ناوبری آن ارائه می‌دهد.

تبدیل شدن به یک تم وب یا توسعه دهنده افزونه نیاز به یک مهارت بسیار خاص و فنی دارد. شما باید به کدنویسی مسلط باشید و دانش گسترده ای از این صنعت داشته باشید. می‌توانید افزونه‌های عمومی‌تری را  تولید کنید و آنها را بفروشید، یا می‌توانید افزونه‌های خاصی را برای ویژگی‌های خاص برای وب‌سایت‌های شرکت توسعه دهید. همین امر در مورد تولید تم های وب نیز صدق می‌کند. می‌توانید بسته های تم از پیش تعیین شده خاصی را بفروشید یا بسته های سفارشی برای مشتریان شخصی ایجاد کنید.

خواندن مقاله مرتبط
استراتژی های رشد کسب و کار برای استارتاپ ها

کار شما می‌تواند از یک ماه به ماه دیگر تقاضای متفاوتی داشته باشد، بنابراین تبلیغات مداوم و موثر کلیدی است.

۶۲) یک وب سایت با اشتراک عضویت ایجاد کنید

وب سایت با اشتراک عضویت سایتی است که اطلاعات یا محتوای اضافی را ارائه می‌دهد که فقط در صورت مشترک بودن در دسترس است. همه این اشتراک‌ها هزینه ندارند، اما کسانی که عضویت ویژه را خریداری می‌کنند، محتوای بهتر و گسترده‌تری از وب سایت دریافت خواهند کرد. این ویژگی در هزاران وب‌سایت کار می‌کند. به تمام دفعاتی که سعی کرده‌اید به محتوای خاصی دسترسی پیدا کنید و از شما خواسته شده است که برای «باز کردن قفل» آن ثبت‌نام کنید، فکر کنید.

راه اندازی یک وب سایت عضویت راهی بی دردسر برای افزایش درآمد شما است، به خصوص اگر از قبل وب سایتی دارید که محتوایی را ارائه می‌دهد. این یک افزودنی ساده است که می‌تواند درآمد بسیار بیشتری را در یک پلت فرم موجود ایجاد کند. شما به محتوای زیادی نیاز دارید و باید محتوا را به دو دسته پولی و بدون پرداخت تفکیک کنید. ایجاد تعادل لازم است. شما باید محتوای رایگان خود را به اندازه کافی خوب برای الهام بخشیدن به اعتبار خود داشته باشید اما نه آنقدر جامع که دلیلی برای پرداخت هزینه بیشتر وجود نداشته باشد.

برای شخصی که قبلاً یک وب سایت ایجاد کرده است، افزودن ویژگی عضویت چندان پیچیده نیست. بهترین راه استفاده از وردپرس با افزونه عضویت اضافه شده است.

برای سود بردن از عضویت در سایت، سعی کنید یک جایگاه قابل کسب درآمد را انتخاب کنید. مطمئن شوید که این چیزی است که به آن علاقه دارید، زیرا باید محتوای ثابتی تولید کنید.

۶۳) آموزش آنلاین

آموزش آنلاین روشی فوق العاده انعطاف پذیر برای کسب درآمد از مهارت های شما است. راه‌های مختلفی برای تبدیل شدن به یک معلم آنلاین وجود دارد. می‌توانید از طریق وب‌سایت‌های تدریس خصوصی آنلاین کار کنید، که نیاز به یافتن و دسترسی به مشتریان یا ارائه خدمات خود را از بین می‌برد.

برخی از شرکت های آنلاین تدریس خصوصی را از طریق اسکایپ ارائه می‌دهند، در حالی که برخی دیگر از دوربین ها و امکانات چت برای ارائه جلسات استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید انفرادی بروید، می‌توانید خدمات خود را در رسانه‌های اجتماعی یا وب‌سایت‌هایی که آموزگاران خصوصی آن را عرضه می‌کنند تبلیغ کنید. فقط مطمئن شوید که تمام جلسات شما آنلاین هستند.

توجه داشته باشید که اگر قرار است از طریق یک آژانس کار کنید، برخی – اما نه همه – به گواهی تدریس و تجربه کلاس درس نیاز دارند.

۶۴) پشتیبانی فنی مجازی آنلاین ارائه دهید

اگر اهل فناوری هستید، این می‌تواند یک کار آسان برای شما باشد. بسیاری از افراد و شرکت‌ها به طور یکسان به پشتیبانی فنی نیاز دارند، و برای شرکت‌های کوچک‌تر، این لزوماً کاری نیست که خودشان بتوانند انجام دهند. اینجا جایی است که شما وارد عمل می‌شوید.

می‌توانید پشتیبانی فنی مجازی و عیب یابی را از طریق تلفن، از طریق ایمیل یا در یک مرکز چت آنلاین ارائه دهید. شما می‌توانید ساعات کاری خود و مشتریان خود را انتخاب کنید. بهترین راه برای کسب درآمد این است که برخی از مشتریان ثابت را پیدا کنید. داشتن کسب و کار به عنوان مشتری همچنین درآمد پایدارتری را فراهم می‌کند.

اگر چیزی حتی پایدارتر می‌خواهید، بسیاری از شرکت‌ها اکنون برای نقش‌های پشتیبانی فنی در خانه استخدام می‌کنند، که محل خوبی برای شروع است.

۶۵) به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار کسب درآمد کنید

هر کسی که در فناوری مهارت داشته باشد می‌تواند یک توسعه دهنده نرم افزار شود. دوره‌های آنلاین زیادی وجود دارد که می‌توانید در آن شرکت کنید، که به شما مهارت‌های اساسی را می‌دهد که می‌توانید از آنها درآمد کسب کنید. برای توسعه دهندگان نرم افزار با تجربه تر، پایگاه مشتری بالقوه شما حتی گسترده تر است.

توسعه دهندگان نرم افزار می‌توانند تا دو برابر یک توسعه دهنده وب تمام وقت درآمد کسب کنند. اما آزاد بودن به کار سختی ، مخصوصاً در ابتدا نیاز دارد. پیدا کردن کار کافی بزرگترین چالش یک فریلنسر است. خوشبختانه، بازارهای آزاد شروع به ظهور کرده اند، که تبلیغات خدمات شما را بسیار آسان می‌کند. وب سایت هایی مانند UpWork یا Freelancer را امتحان کنید.

یک نکته در اینجا همیشه این است که قبل از شروع به کار، یک توافق نامه امضا شده دریافت کنید. امضای قرارداد قبل از شروع، تضمین می‌کند که در پایان دستمزد دریافت خواهید کرد و از انصراف مشتریان جلوگیری می‌کند و از اتلاف وقتتان جلوگیری می‌کند.

۶۶) یک وب سایت مسافرتی آنلاین ایجاد کنید

با داشتن تجربه در صنعت گردشگری ، راه اندازی یک تجارت آنلاین سفر ، راه مناسبی برای کسب درآمد است. صنعت گردشگری یکی از بزرگترین صنعت های جهان است و به طور مداوم در حال رشد است.

در چنین صنعت بزرگی ، فضای زیادی برای شروع یک کسب و کار جدید وجود دارد، اما همچنین به این معنی است که شما رقابت زیادی خواهید داشت. سعی کنید خدمات نوآورانه ای را ارائه دهید که هیچ کس دیگری در بازار ارائه نمی‌دهد. شاید در سفر به یک منطقه خاص، یا نوع خاصی از سفر ، تخصص داشته باشید .

برای کاهش هزینه های راه اندازی خود، از یک آژانس میزبان استفاده کنید. شما برای فروش هایی که ایجاد می‌کنید کمیسیون های بالایی دریافت خواهید کرد و دیگر نگران ایجاد روابط با تامین کنندگان پرواز، اقامت و فعالیت نخواهید بود. همچنین ایده خوبی است که یک وبلاگ برای همراهی سایت راه اندازی کنید. در اینجا، می‌توانید تجربیات مشتریان قبلی را به اشتراک بگذارید و بازار هدف خود را درگیر کنید.

۶۷) ایجاد و ارسال اعلامیه های مطبوعاتی

بیانیه های مطبوعاتی به افراد در مورد محصولات، خدمات یا فعالیت های یک سازمان به شیوه ای جذاب برای جذب مشتریان اطلاع رسانی می‌کند. آنها باید به گونه ای باشند که توجه خواننده را به خود جلب کنند.

بیانیه‌های مطبوعاتی  کسب‌وکارها برای دستیابی به مشتریان بالقوه‌ ، فروش بالقوه و ترافیک بسیار مهم است.  شما به سبک نوشتاری جذاب و بی عیب و نقص، کامپیوتر و اتصال به اینترنت نیاز دارید. هزینه‌های کم راه‌اندازی، شروع آن را به یک سرمایه‌گذاری آسان و سودآور از خانه تبدیل می‌کند.

۶۸) درخواست پذیرش دانشگاه را بنویسید

ورود به دانشگاه رقابتی تر از همیشه است. برای برخی، نوشتن بیانیه پذیرش می‌تواند یک چالش واقعی باشد. اینجا جایی است که شما وارد عمل می‌شوید.

هزینه های راه اندازی تقریباً هیچ است. شما می‌توانید با یک لپ تاپ، اینترنت و یک وب سایت ساده برای تبلیغ خدمات خود کسب و کار خود را راه اندازی کنید. شما می‌توانید از طریق دهان به دهان یا با تبلیغ آنلاین به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید. شما به مهارت های نوشتاری و گرامر عالی و ترجیحاً مقداری دانش در مورد فرآیند پذیرش نیاز دارید. هنگام فروش خدمات خود، می‌توانید به ازای هر کلمه، هر صفحه یا هر ساعت از زمان خود، به هر نحوی که صلاح می‌دانید، هزینه را دریافت کنید.

ایده خوبی است که چند نمونه اظهارنامه پذیرش را به صورت رایگان ارائه دهید، تا مشتریان بالقوه بدانند چه انتظاراتی دارند.

۶۹) ایجاد اسناد اداری

شرکت ها اغلب برای ایجاد اسناد مختلف به کمک نیاز دارند. اینها ممکن است لیست های تماس، دایرکتوری ها، چک لیست ها، موجودی ها، فرم های تماس اضطراری باشد. برای اینکه کار بیشتر کنترل، شما ممکن است بخواهید به از نوعی نرم افزار ایجاد سند مانند Hotdocs یا Ecrion کمک بگیرید.

این شغل به مهارت های طراحی و همچنین دانش تجاری گسترده نیاز دارد. شما می‌توانید مهارت های خود را از طریق وب سایت های فریلنسری یا با ایجاد یک وب سایت و تماس مستقیم با شرکت ها بازاریابی کنید.

۷۰) برای کسب و کارهای کوچک تبلیغات ایجاد کنید

یک الزام مطلق برای رشد کسب و کارهای کوچک تبلیغات است. اما ماهیت کسب و کارهای کوچک به این معنی است که اغلب  تخصص منابع لازم برای انجام این کار را در داخل ندارند. اینجا جایی است که شما وارد عمل می‌شوید.

راه اندازی یک کسب و کار در ایجاد تبلیغات هزینه های راه اندازی نسبتا پایینی دارد. دانش یا تجربه قبلی در تبلیغات یا طراحی مفید است. از آنجا، تنها چیزی که نیاز دارید نرم افزار طراحی مانند Bannersnack ، Canva یا Photoshop است. داشتن چند فرمت و گزینه ، قیمت آن را به یک مدل تجاری واقعا آسان با دامنه وسیعی برای رشد تبدیل می‌کند. یافتن مشتریان نیز نسبتاً آسان است. می‌توانید از یک کمپین تبلیغاتی ساده خود یا یک لیست پستی برای هدف قرار دادن مشاغل کوچک استفاده کنید.

اگر می‌خواهید یک کسب و کار خودکار داشته باشید و تخصص لازم را دارید، حتی می‌توانید یک وب سایت راه اندازی کنید که در آن مشاغل کوچک بتوانند تبلیغات خود را با استفاده از الگوهای شما ایجاد کنند!

۷۱) ویرایش اسناد

قالب بندی و ویرایش ، اسناد را حرفه ای تر و از نظر بصری برای خواننده جذاب تر می‌کند. این کار شامل انتخاب فونت مناسب برای متن ساده (عنوان، پاراگراف‌های عنوان فرعی و …)، انتخاب رنگ فونت، تقسیم متون به بخش‌ها، شماره‌گذاری، سرصفحه‌ها و پاورقی‌ها، نوشتن نقل قول‌ها به روش صحیح و درصورت نیاز افزودن منابع کتابشناختی است.

ویراستاری تخصصی می‌تواند سطح بالاتری از حرفه ای بودن را به مطالب بازاریابی یا وب سایت ها اضافه کند که اعتماد بیشتری را به مشتریان احتمالی القا می‌کند. اگر در طراحی گرافیک مهارت دارید، این کسب و کاری است که می‌توانید به سرعت در خانه با نرم افزار طراحی شروع کنید.

خدمات خود را با یک وب سایت تبلیغ کنید، از طریق لیست های پستی به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید و سرمایه گذاری در تبلیغات پولی را برای به حداکثر رساندن در معرض دید خود در نظر بگیرید.

۷۲) با وارد کردن اطلاعات کسب درآمد کنید

در این نقش، اطلاعات را در انواع مختلف اسناد وارد کرده و مدیریت خواهید کرد. کارهای معمولی شامل وارد کردن داده ها در برگه های موجود، ایجاد داده های جدید در پایگاه های داده، به روز رسانی رکوردهای موجود و حذف فایل هایی است که دیگر مورد استفاده نیستند.

برای شروع کار از خانه چیزی بیشتر از یک کامپیوتر ساده نیاز نیست. اکثر شرکت‌ها هنگام انتخاب شرکتی برای مدیریت ورود داده‌های خود، از انتخاب ناامید می‌شوند، بنابراین مطمئن شوید که وب‌سایت شما دردسترس است و زمان خود را برای کمپین بازاریابی خود صرف کنید.

برخی از مشتریان از شما می‌خواهند که با نرم افزارهای مختلف وارد کردن داده ها مانند  EpiData یا Entrypoint Data Entry کار کنید ، بنابراین ایده خوبی است که به آنها مسلط باشید .

۷۳) خرید و فروش کتاب های دست دوم

مورد دیگری از کسب و کار خانگی خرید و فروش کتاب های دست دوم است. کتاب همیشه تقاضای زیادی دارد و با وجود معرفی کتاب‌های الکترونیکی، کتاب‌های چاپی همچنان از همیشه محبوب‌تر هستند. اغلب رمان ها یک بار خوانده می‌شوند و دور ریخته می‌شوند یا در قفسه ای ذخیره می‌شوند. با خرید و فروش کتاب های دست دوم می‌توانید درآمد خوبی داشته باشید.

انواع کتاب های دست دوم را می‌توانید به صورت آنلاین و از فروشگاه های خیریه خریداری کنید. برای یافتن کمترین قیمت، بهتر است کتاب‌های خود را از فروشگاه‌های خیریه یا آنلاین از فروشندگان فردی که کتاب‌های تکی می‌فروشند تهیه کنید. کتاب‌هایی را در شرایط خوب انتخاب کنید و برای محدود کردن کتاب‌هایی که می‌خرید، جایگاهی را انتخاب کنید. انتخاب یک جایگاه به شما کمک می‌کند تا برند خود را ارتقا دهید و مخاطبان هدف خاصی را جذب کنید. شما می‌توانید کتاب های خود را از طریق یک بازار آنلاین مانند Abebooks  و Amazon بفروشید .

قیمت گذاری رقابتی برای موفقیت در فروش آنلاین کتاب های دست دوم بسیار مهم است. شما می‌خواهید رقبات خود را پایین بیاورید اما مطمئن شوید که سود ارزشمندی به دست می‌آورید.

۷۴) یک ویرایشگر آنلاین شوید

مورد دیگری از کسب و کار خانگی تدوینگری به صورت آنلاین است. ویرایش فرآیندی از برنامه ریزی، بازنگری و پس از ویرایش مطالب نوشتاری مانند کتاب ها، مجلات و وب سایت ها است.

ویرایش عمدتاً در زمینه هایی مانند ادبیات، فیلم و ویدئو و همچنین صنایع خلاق مانند روابط عمومی، بازاریابی و تبلیغات استفاده می‌شود. به عنوان یک ویراستار، شما از نزدیک با نویسندگان همکاری خواهید کرد تا به تولید داستان‌هایشان کمک کنید و ایده‌هایشان را ساختار دهید تا پیام‌شان به وضوح بیان شود. همچنین خطاهای املایی و دستور زبان را بررسی خواهید کرد. با این حال، نقش یک ویراستار بسیار بیشتر از یک مصحح است. ویراستاران برای دستیابی به یک اثر کلی تغییراتی در جریان، ساختار و لحن ایجاد می‌کنند. به همین دلیل، این صنعت بسیار رقابتی تر است و برای جذب مشتری به یک سبد معتبر نیاز دارید.

ابزارهای زیادی مانند StyleWriter ، Intelligent Editing  و  Serenity Software در دسترس ویراستاران به صورت آنلاین برای بهبود خدمات خود هستند.

۷۵) یک وب سایت معاملات روزانه راه اندازی کنید

وب سایت معاملات روزانه، همانطور که از نام آن پیداست، سایتی است که مصرف کنندگان می‌توانند محصولات و خدمات با تخفیف های فراوان را فقط برای یک روز پیدا کنند. برای موفقیت سایت باید برندها و بازرگانان زیادی را تهیه کنید که می‌تواند بسیار وقت گیر باشد. با این حال، اکثر فروشندگان آماده ارائه تخفیف های خوب در ازای فرصت بازاریابی هستند، زیرا پیشنهادات فقط برای یک روز در دسترس هستند.

مزیت اصلی راه اندازی سایت معاملات روزانه این است که شما فقط یک واسطه هستید، به این معنی که مجبور نیستید با خود محصولات یا ارائه خدمات سروکار داشته باشید. برای شروع، باید دامنه و میزبانی وب خریداری کنید، که آن را به یک راه اندازی مقرون به صرفه تبدیل می‌کند. شما به نوبه خود برای بازاریابی محصولات بازرگانان بر اساس کمیسیون درآمد کسب خواهید کرد.

برای رقابت با سایر سایت‌های معاملاتی در وب، بهتر است یک جایگاه انتخاب کنید. در مورد نوع محصول یا خدمات برای جذب مشتری تصمیم بگیرید. این مفهوم شبیه به سایت های “معاملات روزانه” است. تفاوت این است که سایت های معاملات روزانه تخفیف هایی را برای خریدهای فردی ارائه می‌دهند، در حالی که با خرید گروهی نیاز است که چندین خریدار برای معامله سفارش دهند. پس از شروع معامله، کوپن های تخفیف از طریق ایمیل به مشتریان ارسال می‌شود.

همچنین شایان ذکر است که خرید گروهی معمولاً با هدف یک بازار محلی انجام می‌شود. شناخته شده ترین سایت ها در این بخش Groupon و Wowcher UK هستند.

۷۶) یک نابغه استراتژی اینترنتی شوید

در این زمینه، شما قصد دارید به مشتریان کمک کنید تا اهداف خود را شناسایی کنند، نقاط قوت و ضعف کسب و کار خود را ارزیابی کنند. یک برنامه ساختاریافته ایجاد کنید که در آن نحوه دستیابی به اهداف تعیین شده را مشخص کنید. در عمل، این به معنای توصیه به مشتری در انتخاب برنامه های مبتنی بر وب صحیح برای افزایش رقابت پذیری آنها در بازار یا بهبود ارتباط بین کارمندان و مشتریان است.

کسب و کارهای زیادی به فضای آنلاین مهاجرت می‌کنند که شما به عنوان یک استراتژیست اینترنتی بسیار مورد تقاضا خواهید بود. تجربه در استراتژی کسب و کار یا بازاریابی در اینجا یک امتیاز است که می‌تواند اعتبار شما را افزایش دهد.

برای این نوع تجارت، تماس سرد یک راه عالی برای تهیه مشتریان است. همچنین می‌توانید از کمپین های ایمیلی و تبلیغات آنلاین برای جذب مشتری استفاده کنید.

۷۷) برای آزمایش محصولات دیجیتال پول دریافت کنید

تست قابلیت استفاده تکنیکی است که برای ارزیابی یک محصول دیجیتالی استفاده می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد ویژگی‌های آن را به صورت رایگان امتحان کنند و فرآیند را در حین انجام آن ثبت کنند. این تمرین قابلیت استفاده، اطلاعات مستقیمی درباره نحوه استفاده مصرف‌کنندگان واقعی از یک سیستم ارائه می‌کند و نشان می‌دهد که آیا ویژگی‌های آن کاربر پسند هستند یا نیاز به کار دارند. این نوع آزمایش ویژگی های وب سایت ها، برنامه ها یا سایر محصولات را ارزیابی می‌کند.

برای کسب درآمد از طریق تست ، تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر و میکروفون است.در هر تست فروشندگان محصولی مانند وب سایت، برنامه یا نرم افزار را همراه با دستورالعمل هایی برای شما ارسال می‌کنند. سپس شما سعی می‌کنید خدماتی را امتحان کنید که توسط شرکت‌ها برای بهبود محصولشان استفاده می‌شود.

۷۸) تحقیقات در وب

مورد دیگری از کسب و کار خانگی تحقیقات در فضای وب است.به طور خلاصه، تحقیق در وب به معنای جستجوی اطلاعاتی است که یافتن آنها سخت و وقت گیر است. شرکت ها برای صرفه جویی در وقت و منابع خود مایلند تحقیقات اینترنتی را برون سپاری کنند. شما می‌توانید در مورد هر چیزی از جزئیات تماس، لیست های شرکت (مانند رقبا در یک بازار هدف معین)، داده های تحقیقات بازار ، لیست های محصول، داده های آماری، داده های شخصی یا داده هایی که مشروعیت اسناد را تایید می‌کنند، تحقیق کنید.

تبدیل شدن به یک محقق وب یکی از ساده ترین مشاغلی است که می‌توانید از خانه و با چیزی بیشتر از یک رایانه شروع کنید. برای ایجاد یک شبکه گسترده، تبلیغ و بازاریابی خدمات خود، باید هزینه کنید. همچنین برای ارزیابی صحت و مشروعیت اطلاعاتی که آنلاین می‌یابید، به مهارت‌های قضاوت زیرکانه نیاز دارید.

مراقب باشید که منابع خود را ذکر کنید و سوابق خود را از جایی که اطلاعات پیدا می‌کنید نگه دارید تا از هرگونه نقض قوانین سرقت ادبی جلوگیری کنید.

۷۹) خرید و فروش در حراج آنلاین

حراج های آنلاین به فروشندگان این امکان را می‌دهند که محصولات را به مشتریان رقیب بفروشند و هر کدام تلاش می‌کنند برای خرید محصولات از دیگری پیشی بگیرند.

فروش از طریق حراج های آنلاین یک راه آسان برای کسب درآمد است. هنگامی که کمی پول به دست آوردید، می‌توانید روی محصولات دیگر به صورت آنلاین سرمایه گذاری کنید و آنها را برای کسب سود مجدد بفروشید. مکان‌های حراج آنلاین مخاطبان زیادی را جذب می‌کنند که برای محصولات شما قرار گرفتن در معرض فوق‌العاده‌ای است.  eBay ، Bonanza و List ، روزانه میلیون‌ها کاربر را جذب می‌کنند.

نکته برتر: لوازم الکترونیکی و لوازم جانبی پرفروش ترین رده محصولات eBay بوده است. فروش این محصولات مکانی معقول برای شروع سود از بازار حراج آنلاین است.

۸۰) یک مترجم آنلاین شوید

مورد دیگری از کسب و کار خانگی مترجمی آنلاین است. گردشگری، استخدام و روزنامه نگاری تعدادی از صنایعی هستند که تقاضای زیادی برای خدمات ترجمه دارند. اگر دو زبانه هستید، ترجمه مهارتی است که به راحتی قابل ارائه است.

به عنوان یک مترجم، مشتریان شما را به ترجمه طیف وسیعی از مطالب و متون، مانند مطالب بازاریابی برای مشاغل، رمان نویسنده‌ای که به دنبال فروش آثار خود در کشور دیگری است یا اسناد شخصی یک فرد، از جمله درخواست‌های شغلی خارجی و …

ترجمه نیاز به تحقیق و توجه دقیق به جزئیات دارد. یکی از بزرگترین چالش های ترجمه، تنظیم لحن مناسب در زبان مقصد برای هر نوع متن است. مترجمان از ابزارهای نرم افزاری استفاده می‌کنند که در ترجمه تخصص دارند،

اگر در زمینه خاصی سابقه کار دارید، می‌توانید یک متخصص ترجمه شوید و هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت کنید. به عنوان مثال، مترجمان پزشکی با اصطلاحات تخصصی پزشکی آشنا هستند و می‌توانند به نرخ های بسیار بالاتری دست یابند. همین امر در مورد مترجمانی که در زمینه مهندسی یا فناوری تحصیل کرده اند نیز صدق می‌کند. مترجمان معمولاً برای هر کلمه هزینه ای دریافت می‌کنند، اگرچه می‌توانید قیمت هر پروژه، هر صفحه یا ساعت را نیز تعیین کنید.

۸۱) به عنوان یک طراح آگهی کسب درآمد کنید

اگر در طراحی گرافیک مهارت دارید و در زمینه تبلیغات تجربه دارید، می‌توانید با طراحی تبلیغات برای کمپین های بازاریابی شرکت ها درآمد خوبی در خانه داشته باشید.

برای بازاریابی خدمات خود به نرم افزارهای گرافیکی یا ویدئویی خوب و یک وب سایت نیاز دارید. تبلیغات پولی نیز ایده خوبی برای این نوع کسب و کار است، زیرا مهارت های ارائه شده شما را به نمایش می‌گذارد. همچنین ایده خوبی است که یک نمونه کار بسازید تا به مشتریان بالقوه نشان دهید که چه خدماتی دریافت خواهند کرد.

برای اینکه یک طراح تبلیغات موفق باشید، مطمئن شوید که به مشتریان خود گوش می‌دهید. شما باید دیدگاه و پیام برند آنها را به درستی درک کنید تا آن را زنده کنید.

۸۲) برنامه غذایی بدهید

مورد دیگری از کسب و کار خانگی ارائه برنامه غذایی است. صنعت سلامت و تناسب اندام دنیای آنلاین را طوفانی کرده است. این بخش بزرگی از فرهنگ عامه، به ویژه برای جوانان است. تعداد تأثیرگذاران تناسب اندام اینستاگرام و یوتیوب در چند سال اخیر به طور تصاعدی افزایش یافته است، به طوری که افراد کلیپ ها و ویدیوهای تمرینی، دستور العمل ها و محتوای سبک زندگی را منتشر می‌کنند. با افزایش آگاهی از پیروی از یک رژیم غذایی سالم، همراه با افزایش گیاهخواری، اکنون بازار گسترده ای برای مشاوره برنامه های غذایی وجود دارد.

ارائه برنامه غذایی یکی از ساده ترین راه ها برای کسب درآمد از صنعت سلامت و تناسب اندام است. قبل از معامله هر محصولی با ادعای افزایش سلامت، باید مطمئن شوید که با متخصصان مربوطه مشورت کرده اید و تحقیقات کافی را انجام داده اید.

مانع مهم بعدی برای کسب درآمد از برنامه رژیم غذایی، دستیابی به مخاطبان شماست. رقابت زیاد به این معنی است که شما باید خلاق باشید. داشتن چندین کانال رسانه اجتماعی راهی عالی برای دسترسی به این مخاطبان است. از طرف دیگر، یک جایگاه مناسب پیدا کنید.

۸۳) تستر اپلیکیشن

آزمایش کنندگان اپلیکیشن در کنار یک تیم توسعه برنامه کار می‌کنند تا عملکرد کلی اپلیکیشنه را در زمینه هایی مانند عملکرد و قابلیت استفاده آزمایش کنند. تستر اپلیکیشن هر زمینه‌ای را که می‌توان ساده‌سازی یا بهبود بخشید، آشکار می‌کند.

کار از خانه به عنوان تستر اپلیکیشن نیازی به تجربه و هزینه راه اندازیندارد. UserTesting ، Userlystics و TestBirds تعدادی از سایت‌هایی هستند که به شما اجازه می‌دهند ثبت‌نام کنید و آزمایش برنامه‌ها را از خانه شروع کنید.

تست اپلیکیشن برای دانشجویان، مشاغل آزاد یا هرکسی که به دنبال کسب مقداری پول نقد اضافی است، یک چالش بزرگ است.

۸۴) تجزیه و تحلیل آماری و داده ها

مورد دیگری از کسب و کار خانگی تجزیه و تحلیل آماری و داده ها است. تقریباً هر زمینه حرفه ای به این نوع تحقیقات نیاز دارد. انواع متداول تجزیه و تحلیل داده ها شامل رگرسیون، سری های زمانی، طرح های تجربی، تجزیه و تحلیل مؤلفه های اصلی و تجزیه می‌باشد.

برای یافتن کار به عنوان یک محقق آماری، می‌توانید در وب‌سایت‌های فریلنسر که در این پست به آنها اشاره کرده‌ایم ، مانند PeoplePerHour و Fiverr ، تبلیغ کنید یا به سادگی وب سایت خود را برای تبلیغ خدمات خود راه‌اندازی کنید. نمونه هایی از ابزارهای مورد استفاده برای انجام تجزیه و تحلیل آماری عبارتند از Excel، Stata ،  MINITAB  یا Eviews . برای موفقیت در این زمینه، به یک پیشینه ریاضی یا آماری، و در حالت ایده آل، کمی دانش در مورد صنعت مورد نظر خود نیاز دارید.

اگر مجموعه مهارت را دارید، تجزیه و تحلیل آماری می‌تواند شغلی پردرآمد باشد. کسب‌وکارها برای همه منظورها نیاز به تجزیه و تحلیل داده‌ها دارند، به این معنی که شما همیشه تقاضای بالایی خواهید داشت.

۸۵) ویدیو های خود را بفروشید

ایجاد یک کسب و کار که ویدیو می‌فروشد نسبتاً ساده است. شما محتوای ویدیویی را در پلتفرم‌های فوتیج استوک ، مانند Pond5 ، iStock و Shutterstock تولید و آپلود خواهید کرد . سپس محتوای شما در سایتی با ترافیک بالای خریداران بالقوه در دسترس است.

افراد متخصص می‌توانند درآمد زیادی در این صنعت داشته باشند. محتوای ویدیویی بین ۱۵ تا ۳۰ ثانیه و با وضوح ۱۰۸۰p و بالاتر نیاز است. تقاضای بازار برای فیلم در فرمت هایی مانند ۴K بیشتر است.

یکی از مزایای فروش فیلم شما این است که پس از آپلود در یک پلتفرم شخص ثالث، می‌تواند از طریق صدور مجوز و هزینه های خرید درآمد منفعلانه ای ایجاد کند.

۸۶) رویدادهای آموزشی آنلاین را تولید کنید

با افزایش روزافزون دانشجویان ، از راه دور و شرکت‌های بین‌المللی در مقیاس بزرگ، بسیاری از کسب‌وکارها به رویدادهای آموزشی آنلاین روی می‌آورند تا نیروی کار بیشتری را در خود جای دهند. شما می‌توانید یک کسب و کار آنلاین با تولید رویدادهای آموزشی در هر موضوعی راه اندازی کنید. اگر مجموعه مهارت خاصی دارید، می‌توانید جلسات آموزشی یا گفتگوهای آموزنده ای را ایجاد یا برگزار کنید که می‌تواند به صورت مستقیم برای مشتریان پخش شود.

این یک گزینه جذاب برای کسب و کار هایی است که می‌خواهند زمان آموزش در دفاتر خود را کاهش دهند و همچنین هزینه را به حداقل برسانند.

اگر می‌خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید، مربیان آنلاین با تجربه از پلتفرم هایی مانند ClickMeeting ، Livestorm و GoToWebinar برای میزبانی رویدادها استفاده می‌کنند.

۸۷) شجره نامه خانوادگی بنویسید

افراد زیادی به شجره نامه خود علاقه مند هستند. کار به عنوان یک مورخ خانوادگی شامل یافتن اطلاعات در مورد سابقه خانوادگی شخصی است. پروژه ها از تحقیق درباره کل شجره نامه یا تمرکز بر روی یک فرد خاص متفاوت است.

شما می‌توانید به سرعت یک کسب و کار تحقیقاتی  را از خانه راه اندازی کنید. حتی علاقه مندان با تجربه کمی نیز می‌توانند هزینه خدمات خود را دریافت کنند. وب‌سایت‌هایی مانند Ancestry و Find My Past منابع فوق‌العاده‌ای برای محققان شجره‌نامه هستند، که حاوی آرشیو گسترده‌ای از گواهی‌های تولد و فوت هستند که می‌توانند به شما در جمع‌آوری شجره‌نامه یک فرد کمک کنند. برای راه اندازی، تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر، اشتراک در بهترین وب سایت های شجره نامه و جایی برای تبلیغ خدمات خود است.

۸۸) طراحی خبرنامه

برای افراد خلاق، طراحی خبرنامه یک تجارت ساده است که می‌توان آن را با حداقل لپ تاپ شروع کرد. تنها چیزی که نیاز دارید چند نرم افزار خلاقانه و یک کامپیوتر برای شروع است. تنها با ارائه خبرنامه های ایمیلی، تمام فرآیندهای پرهزینه چاپ را قطع می‌کنید.

گردآوری یک خبرنامه می‌تواند فرآیندی لازم باشد و بسیاری از کسب و کارهای کوچکتر منابع لازم را ندارند. برای برخی از شرکت‌ها، این صرفاً به معنای خواستن ظاهر حرفه‌ای‌تر است. ارائه طیف وسیعی از قالب‌ها و هزینه بیشتر برای طرح‌های سفارشی را در نظر بگیرید. همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا فقط جنبه طراحی را ارائه می‌دهید، یا هزینه بیشتری برای نوشتن محتوا نیز دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید یک کسب و کار کاملاً خودکار داشته باشید ، وب سایتی تولید کنید که ابزار طراحی خبرنامه آنلاین را ارائه می‌دهد. سپس مشتریان شما می‌توانند با هزینه ای اندک خبرنامه خود را ایجاد کنند، که برای آنها نیز به صرفه است.

۸۹) یک سرویس بازنویسی ارائه دهید

بازنویسی قانع کننده برای ایجاد اعتماد مشتری به یک برند ضروری است. بسیاری از کسب‌وکارهایی که می‌خواهند حرفه‌ای بودن برند خود را بهبود بخشند، از بازنویس‌ها برای افزایش کیفیت کپی در سایت خود استفاده می‌کنند. شرکت‌ها همچنین زمانی از خدمات بازنویسی استفاده می‌کنند که بخواهند محتوای مشابهی با مقالات موجود در وب‌سایت خود داشته باشند.

نویسندگان مشتاق می‌توانند به راحتی یک تجارت بازنویسی را از خانه شروع کنند. خدمات خود را از طریق وب سایت، رسانه های اجتماعی، کمپین های ایمیلی و با تماس مستقیم با شرکت ها تبلیغ کنید. کار نسبتاً سریع است زیرا معمولاً در قالب مجدد محتوای موجود است.

مراقب سرقت ادبی باشید – شما باید منابعی را برای نقل قول ها و حقایق خاص ذکر کنید و از برداشت مستقیم از متون دیگر خودداری کنید. متن خود را از طریق یک جستجوگر سرقت ادبی رایگان به صورت آنلاین اجرا کنید تا صحت کار خود را بررسی کنید، مانند آنچه توسط Small SEO Tools یا Grammarly ارائه شده است .

۹۰) ارائه خدمات حسابداری

مورد دیگری از کسب و کار خانگی ارائه خدمات حسابداری است. به عنوان یک حسابدار، شما مسئول پیگیری مخارج یک شرکت هستید تا اطمینان حاصل کنید که حساب‌های مالی کسب‌وکار مرتب هستند. در عمل این به معنای پردازش فاکتورها، دریافت‌ها و پرداخت‌ها، تکمیل اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده ، شناسایی هزینه‌های صورت‌های بانکی، تعمیر صورت‌های جریان نقدی، کمک به تهیه صورت‌های مالی و تهیه حساب‌های مدیریتی است. برای گسترش پایگاه مشتریان خود و هزینه بیشتر برای خدمات خود، دریافت گواهینامه حسابداری را در نظر بگیرید.

۹۱) خدمات پشتیبانی مشتری

خدمات مشتری بخش مهمی از هر کسب و کاری است که محصول یا خدماتی را ارائه می‌دهد. فرآیند خدمات مشتری روان می‌تواند تفاوت بین از دست دادن و حفظ مشتریان، کسب و کار و درآمد باشد. بسیاری از شرکت ها ترجیح می‌دهند خدمات مشتری را برون سپاری کنند، جایی که شما وارد عمل می‌شوید.

برای کار در خدمات مشتری ، باید محیطی بدون مشکل داشته باشید تا بتوانید به مشتریان گوش دهید و به طور مناسب پاسخ دهید. یکی از نیازهای ضروری برای این نوع موقعیت یک تلفن ثابت است.  به عنوان یک پیمانکار مستقل، شما مسئول مالیات خود خواهید بود . کسب‌وکارهایی که فرصت‌های پشتیبانی مشتری خانگی را ارائه می‌کنند عبارتند از  Arise  و LiveOps.

۹۲) کوچینگ آنلاین

کوچینگ بر کمک به افراد برای یافتن پاسخ برای مشکلات خود تمرکز دارد. یک جلسه کوچینگ معمولی شامل شکلی از مکالمه بین یک کوچ و یک مربی است که در آن مربی سوالات باز می‌پرسد که مشتریان را تشویق می‌کند تا در مورد موضوعات کار ، فکر کنند.

منتورینگ عبارت است از انتقال مهارت‌ها، دانش و بینش ارزشمند به یک مربی برای کمک به رشد توانایی‌هایشان. در حالی که کوچینگ در زمینه‌های مختلفی استفاده می‌شود، کوچینگ معمولاً در سازمان‌ها به عنوان راهی برای انتقال کارآمد شایستگی‌های ارزشمند از فردی به فرد دیگر استفاده می‌شود. برای ارائه این خدمات به صورت آنلاین، می‌توانید یک وب‌سایت یا وبلاگ راه‌اندازی کنید و جلسات را از طریق اسکایپ یا با استفاده از نرم‌افزارهای ارائه ویدیو برگزار کنید.

به طور کلی،  مربیان حرفه ای معمولاً بر روی زمینه های زیر تمرکز می‌کنند: مشاوره برای مشاغل کوچک ، شغل، مهارت های اجرایی، مهارت های نرم افزاری،  ازدواج و روابط، زندگی شخصی، معنویت، تناسب اندام و تغذیه. کسب و کار خود را حول یک یا دو مورد از این حوزه ها متمرکز کنید و مطمئن شوید که اعتبار و گواهینامه های لازم برای مشروعیت بخشیدن به خدمات خود را دارید.

۹۳) فروش محصولات تولیدی خودتان

اگر می‌خواهید وارد خرید و فروش شوید، یک گزینه فروش محصولات تولیدی خودتان است. محصولاتی که توسط خودتان تولید و با نام تجاری و بسته‌بندی فروخته می‌شوند.

شما می‌توانید با ایجاد یک برند و خرید محصولات، برند خصوصی خود را ایجاد کنید. برای فروش محصولات خود می‌توانید از وب سایت هایی فروشگاهی استفاده کنید و محصولات خود را از طریق پلت فرم آنها به فروش برسانید. حضور گسترده آنلاین کاربران به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را گسترش دهید و مشتری پیدا کنید.

۹۴) بازاریابی چند سطحی

در برنامه‌های بازاریابی چند سطحی ، نیروی فروش نه تنها برای فروش‌هایی که انجام داده‌اند، بلکه برای فروش‌هایی که توسط افرادی که در برنامه استخدام کرده‌اند، پاداش می‌گیرد. گفته می‌شود، همیشه از طرح های هرمی که به عنوان برنامه های بازاریابی چند سطحی پنهان شده اند، آگاه باشید.

۹۵) صندوق ورودی ایمیل شرکت را از راه دور مدیریت کنید

حساب‌های ایمیل شرکت‌ها اغلب مملو از ایمیل‌های تبلیغاتی ناخواسته است که پیگیری سوالات مرتبط را دشوار می‌کند. کمک به آنها برای حذف هرزنامه و ایجاد پوشه‌هایی برای مرتب‌سازی ایمیل‌ها از منابع خاص به شرکت کمک می‌کند تا بسیار روان‌تر کار کند. همانطور که از نام آن پیداست، می‌توانید صندوق‌های ورودی ایمیل را از راه دور مدیریت کنید، به این معنی که می‌توانید صندوق‌های ایمیل چندین کسب‌وکار را همزمان مدیریت کنید. با تماس مستقیم با شرکت ها، خدمات خود را تبلیغ کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۸ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *